Blisko ludziStos zabawek w pokoju dzieci aktorki. Małgorzata Socha załamuje ręce

Stos zabawek w pokoju dzieci aktorki. Małgorzata Socha załamuje ręce

Małgorzata Socha pokazała pokój dzieci.
Małgorzata Socha pokazała pokój dzieci.
Źródło zdjęć: © AKPA

15.10.2021 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha zabrała się za jesienne porządki. Powyciągała wszystkie rzeczy z szafek i półek swoich dzieci na środek pokoju. Ogrom gadżetów, jakie posiadają, przytłoczył gwiazdę.

Po urodzeniu dziecka, co wie każda mama, nagle obrasta się w dziesiątki zabawek i rzeczy związanych z jego pielęgnacją, rozwojem, czy po prostu codziennym funkcjonowaniem. Co chwila rodzina malucha otrzymuje prezenty od najbliższych, stając się posiadaczem ogromu rzeczy. Nie inaczej wygląda sytuacja, kiedy pociechy dorastają. Małgorzata Socha wzięła się właśnie za jesienne porządki. Zdjęcie, które pokazała fanom, przedstawia totalny bałagan.

Aktorka robi jesienne porządki

W pokoiku, którego wnętrze pokazała Socha, jest mnóstwo lalek, wózków i innych zabawek dedykowanych dziewczynkom. Wszystko piętrzy się, a na środku siedzi załamana Małgorzata Socha. Taki obrazek widać na zdjęciu, które właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie aktorka. Podsumowała w opisie posta, że zabrała się za jesienne porządki. Chce pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, pogrupować te, którymi jeszcze bawią się jej pociechy. Ale nie spodziewała się, że to będzie tak duże wyzwanie.

Jak się okazuje, wiele z jej obserwatorek przeżywa podobną sytuację co roku. Chcąc zrobić miejsce na nowe rzeczy dorastających dzieci, trzeba pozbyć się starych, co czasami jest problematyczne. Jednak regularne pozbywanie się nadmiaru z pewnością ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dzieciom ciężej żyje się w pomieszczeniach, które opływają w niepotrzebne gadżety. Nie mają miejsca i przestrzeni na stworzenie czegoś zupełnie nowego i na inspirację.

Bałagan, jakich mało

Zgromadzonymi, niepotrzebnymi zabawkami, z których dzieci wyrosły z pewnością warto podzielić się z osobami bądź fundacjami, które wspierają najuboższych. Oczywiście można je również sprzedać bądź oddać bliskim, którzy również posiadają małe dzieci.

Wiele osób preferuje aktualnie życie w stylu zero waste, czyli nurcie, który ma na celu ograniczanie zaopatrywania się w rzeczy zbyteczne. Dotyczy to zrównoważonego odżywiania, jak i urządzania mieszkania.

Małgorzata Socha na Instagramie

Aktorka serialowa i teatralna jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej profil obserwuje ponad milion osób. Gwiazda jest, co widać po jej zdjęciach w sieci, zapaloną fitnesską oraz amatorką mody. Inspiruje wiele kobiet pokazując codzienne stylizacje, oraz te bardziej oficjalne. Wiele kobiet utożsamia się z nią, ponieważ jest aktywna zawodowo oraz spełnia się w roli mamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także