Trwa ładowanie...
d43ttg1

Stramowski czule o Warnke. Pokazał zmysłowe zdjęcie

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są małżeństwem od 4 lat. Na początku ich związku, nie wróżono im długiego stażu. Okazuje się jednak, że z biegiem lat łączące ich uczucie, jest coraz mocniejsze. Stramowski napisał o tym na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od 2016 roku
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od 2016 roku (East News)
d43ttg1

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są jedną z ciekawszych par w polskim show-biznesie. Aktorzy, którzy stworzyli niezwykły, pełen namiętności związek, na początku musieli zmierzyć się z paroma przeciwnościami.

Piotr Stramowski zdradza, za co kocha Katarzynę Warnke

Najwięcej problemów mieli chyba z opinią publiczną. Stramowski jest młodszy od Warnke o 10 lat, co podkreślały wszystkie bulwarówki. Zarówno Katarzyna Warnke, jak i Piotr Stramowski ostro sprzeciwiali się ocenianiu ich związku przez pryzmat różnicy wieku. Podkreślali, że gdyby to Stramowski był o 10 lat starszy, nikt nie zająknąłby się ani słowem.

d43ttg1

Małżonkom różnica wieku nie przeszkadza. W 2019 roku zostali rodzicami. Zdaje się, że pojawienie się dziecka tylko umocniło ich związek, a Stramowski jest zafascynowany Warnke jeszcze bardziej. Dał temu wyraz, publikując zdjęcie żony na Instagramie. Czarno-białą fotografię Katarzyny Warnke opatrzył niezwykłym komentarzem.

"Tak cię widzę Kocie... Ta jedyna, nie do podrobienia, niezastąpiona, piękna i tak tajemnicza, że mógłbym czytać z niej bez końca. Kocham cię za to, jaka jesteś, za to, że czasami cię nie rozumiem, za twoją radość, smutek, złość i szczęście. Wrrr! Love P."

Do komentarza Stramowski dołączył jeden hasztag - #mylittlecosmos, czyli "mój mały kosmos".

d43ttg1

Zdjęcie i przede wszystkim, wyznanie miłości, zebrało już 20 tysięcy polubień, w tym od Grażyny Wolszczak, Mikołaja Roznerskiego czy Weroniki Rosati.

Piotr Stramowski o córce i nieprzespanych nocach. "Śpię dobrze"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d43ttg1

Podziel się opinią

Share
d43ttg1
d43ttg1