Trwa ładowanie...
wychowanie dziecka

Sveta Ananas i Andrei Bonora zajęli się nagrywaniem zamiast dzieckiem. Krok od tragedii

Aspirowanie do bycia gwiazdą mediów społecznościowych zobowiązuje. Influencerzy, w tym Sveta Ananas i jej partner Andrei Bonora, relacjonują w sieci prawie każdą chwilę ze swojego życia. Młode małżeństwo tak bardzo skupiło się na nagrywaniu, że nie dostrzegło upadku własnego dziecka.

Share
Sveta Ananas i Andrei Bonora zajęli się nagrywaniem zamiast dzieckiem. Krok od tragedii
Źródło: Instagram.com
d1va1hn

Sveta Ananas i Andrei Bonora

Sveta Ananas i jej partner Andrei Bonora są jedną z par, która próbuje robić karierę na Instagramie. Zakochani propagują zdrowy styl życia i zachęcają do ćwiczeń, poprzez pokazywanie swojej codzienności. Ostatnio para nagrywała filmik, na którym widać, jak Sveta odbija się i wskakuje wprost w ramiona ukochanego.

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że w pokoju było ich dziecko, które w tym czasie postanowiło wziąć przykład z mamy. Chłopiec stał na górze piętrowego łóżka i rozbawiony zeskoczył na dół. Na nagraniu widać, jak głowa chłopca nienaturalnie odchyla się do tyłu.

Para nie przejęła się upadkiem syna i zamieściła nagranie w sieci. Internauci skrytykowali zachowanie influencerów i radzili im, żeby bardziej zainteresowali się własnym dzieckiem.

Zobacz także: "Miałam ochotę rzucić się i wyrwać mu tego batona". Anna Powierza o życiu na diecie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1va1hn

Podziel się opinią

Share
d1va1hn
d1va1hn