Blisko ludziSylwia Bomba pozuje w lateksowym płaszczu. Takich komentarzy się nie spodziewała

Sylwia Bomba pozuje w lateksowym płaszczu. Takich komentarzy się nie spodziewała

Sylwia Bomba w lateksowym płaszczu
Sylwia Bomba w lateksowym płaszczu
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
17.12.2021 14:43

Sylwia Bomba opublikowała zdjęcie na tle Wisły. Stoi nad brzegiem rzeki w lateksowym płaszczu i 12-centymetrowych szpilkach. 34-latka poprosiła fanów o skojarzenia do fotografii. Takich słów nie mogła się spodziewać.

"Nasza Kim Kardaszian. Jak zawsze piękna i uśmiechnięta", "Sex Bomba w końcu", "Silna i niezależna kobieta" – komplementowali celebrytkę jej obserwatorzy.

Zdjęcie w efektownym płaszczu

Gwiazda gustuje w szykownych i efektownych kreacjach. Na najnowszym zdjęciu pozuje w długim płaszczu i pięknych, beżowych szpilkach. Na fotografiach jest zamyślona i zapatrzona w dal.

"Cześć, jak się masz? Jakie wam skojarzenia przychodzą, gdy patrzycie na te zdjęcia? Które według was fajniejsze? 1 czy 2? Ja nie mogę się zdecydować" – napisała w opisie fotografii Sylwia Bomba.

Co odpowiedzieli jej fani? Większość zachwyciła się stylizacją. Jedna z kobiet napisała zaś, że zdjęcie kojarzy jej się z kobietą po 40. Bomba ma zaś 34 lata, na co nie omieszkała zwrócić uwagi.

Jakie jeszcze skojarzenia mieli internauci? "Pierwsze skojarzenie, jakie mam to, że zdjęcie zostało wykonane zaraz po utopieniu zwłok byłego", "Jak zobaczyłam tę pianę na wodzie, to mi się przypomniała warszawska afera ściekowa" – żartowali obserwatorzy celebrytki.

Sylwia Bomba robi oszałamiającą karierę

Bomba zasłynęła z udziału w programie "Googlebox. Przed telewizorem". Celebrytka wraz ze swoją koleżanką Ewą Mrozowską komentowała telewizyjne produkcje. Jej osobowość bardzo spodobała się widzom. Wielu z nich mówiło, że włącza odbiornik wyłącznie dla niej.

Nic więc dziwnego, że wkrótce dostała kolejną propozycję nie do odrzucenia. Wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym zajęła 4. miejsce. Teraz aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zajmuje się wychowywaniem dziecka. Z pewnością ma jeszcze wiele innych projektów, o których opowie wkrótce.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta