Blisko ludziSylwia Przybysz pokazała wózek dziecka. Wiadomo, ile kosztował

Sylwia Przybysz pokazała wózek dziecka. Wiadomo, ile kosztował

Sylwia Przybysz pokazała wózek dziecka. Wiadomo, ile kosztował
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
06.02.2020 12:43, aktualizacja: 06.02.2020 13:13

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno zostali rodzicami. Na świat przyszła dziewczynka o imieniu Pola. Szczęśliwa mama pokazała, w czym wozi córkę. Uwagę zwraca cena sprzętu.

Przybysz i Dąbrowski świadomie zdecydowali się na rodzicielstwo w młodym wieku. Ona ma 21 lat, on – 23. Oboje są zachwyceni córeczkę, która przyszła na świat w połowie stycznia. Dziewczynka ma już za sobą pierwszy spacer, który został udokumentowany w mediach społecznościowych. Na zdjęciu widzimy Sylwię, która z dumą stoi z wózkiem małej Poli.

Sylwia Przybysz – wózek

Świeżo upieczona mama oznaczyła firmę, która wyprodukowała sprzęt. To polska marka, która podkreśla ekskluzywność swoich produktów. 21-letnia gwiazda postawiła jednak na model o przystępnej cenie – oczywiście patrząc na wózki, które zazwyczaj wybierają mamy-celebrytki. Otóż wózek, którym jeździ córka Przybysz i Dąbrowskiego, kosztuje niewiele ponad 3 tys. zł.

Wózkiem w podobnej kwocie swoje dziecko wożą też Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Natalia Klimas na wózek dla swojego dziecka przeznaczyła 5 tys. zł. Podobną kwotę wydała Anna Lewandowska. Rekord ustanowiła jednak Izabela Janachowska, która zamówiła ręcznie wykonany wózek, za który zapłaciła około 20 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl