Szuka miłości w internecie? Postawiła sprawę jasno

Szuka miłości w internecie? Postawiła sprawę jasno

Krystyna Janda o szukaniu miłości
Krystyna Janda o szukaniu miłości
Źródło zdjęć: © AKPA
04.04.2023 17:04, aktualizacja: 04.04.2023 19:23

Krystyna Janda w 2008 roku straciła ukochanego męża, Edwarda Kłosińskiego. Od tego czasu nie zwalnia tempa, angażując się w kolejne projekty. Czy zamierza jednak jeszcze kiedyś się zakochać? Artystka zdradziła, co nieco o swoim życiu prywatnym w najnowszym wywiadzie.

Krystyna Janda to jedna z tych gwiazd, których nie trzeba przedstawiać. Jest nie tylko znakomitą aktorką, ale także dyrektorką teatrów i prezeską fundacji. Niedawno w rozmowie z "Vivą" zdradziła czy przeżyła już żałobę po ukochanym mężu oraz, czy zamierza otworzyć swoje serce dla kogoś nowego. Jej wyznanie może dziwić.

Krystyna Janda o tęsknocie za mężem

Aktorka od lat jest jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Prężnie prowadzi dwa warszawskie teatry, gra w wielu spektaklach, a także jest prezeską fundacji. Niestety w życiu prywatnym nie układa jej się tak dobrze. W 2008 roku zmarł jej mąż, Edward Kłosiński, z którym przez wiele lat tworzyła szczęśliwą rodzinę.

Mimo że od jego śmierci minęło już 15 lat, Krystyna Janda z nikim się nie związała. Aktorka w najnowszym wywiadzie dla "Vivy" zdradziła, że wciąż jeszcze przeżywa żałobę po jego odejściu. Gwiazda przyznała nawet, że to praca pomogła jej przetrwać ten jeden z najcięższych okresów w życiu.

Artystka zdradziła, że to właśnie teatr, który wspólnie z mężem tworzyli, stał się dla niej odskocznią od codzienności. Dzięki pracy w miejscu będącym częścią jej ukochanego nie mogła także tak po prostu o nim zapomnieć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krystyna Janda o nowej miłości

W najnowszym wywiadzie Krystyna Janda uchyliła także rąbka tajemnicy dotyczącego jej życia osobistego. Gwiazda przyznała, że nie szuka miłości. Jej zdaniem wystarczą jej te relacje, które ma. Może liczyć na wielu przyjaciół, którzy ją wspierają w trudnych, ale także radosnych chwilach oraz na swoich dzieciach.

Aktorka zdradziła także, co myśli o portalach randkowych. W końcu wiele mówi się o tym, że to właśnie tam można znaleźć miłość. Krystyna Janda nie ukrywa, że ten sposób szukania drugiej połówki jest dla niej co najmniej dziwny. Gwiazda kategorycznie podkreśliła, że tego typu metody zupełnie nie są dla niej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta