Trwa ładowanie...
d1niizz

Szukała w sieci informacji, jak jak zgubić kilogramy po ciąży. Przeszła niesamowitą metamorfozę

Gdy Zoe Weir została mamą, chciała odzyskać sylwetkę sprzed ciąży. Nie wiedziała, jak walczyć z dodatkowymi kilogramami, więc postanowiła wyszukać w sieci sprawdzone sposoby. Nie spodziewała się, że od tego momentu jej życie zmieni się o 180 stopni. Przecieramy oczy ze zdumienia na widok jej fenomenalnej metamorfozy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szukała w sieci informacji, jak jak zgubić kilogramy po ciąży. Przeszła niesamowitą metamorfozę
(Facebook.com)
d1niizz

Zoe Weir dziś chwali się piękną, wysportowaną sylwetką, ale jeszcze kilka lat temu mogła tylko pomarzyć o takim efekcie. Kiedy urodziła pierwsze dziecko, zauważyła, że jej ciało nie wygląda tak, jakby chciała. Wystający brzuch i boczki spędzały jej sen z powiek. Zdarzało się, że gdy patrzyła na siebie w lustrze, zaczynała płakać. Kiedy ważyła ponad 90 kg, zrozumiała, że natychmiast musi zatroszczyć się o swój wygląd i zdrowie. Postanowiła całkowicie zmienić dotychczasowy styl życia.

Facebook.com
Podziel się

- Odkąd zamieszkałam ze swoim partnerem, zaczęłam przybierać na wadze. Bardzo dużo jedliśmy i piliśmy. Wtedy wcale nie ćwiczyłam. Tylko czasami próbowałam przejść na dietę, ale bez rezultatów - napisała na swoim Facebooku.

Facebook.com
Podziel się

Zoe wpisała w wyszukiwarce frazę "Jak zgubic wagę po ciąży". Jedną z pierwszych propozycji, które wyskoczyły na stronie, był program odchudzający "The Healthy Mummy". Polegał on na codziennym wykonywaniu 20-minutowych treningów w domu. Nasza bohaterka postanowiła przyjąć to wyzwanie i jeszcze tego samego dnia zaczęła ćwiczyć. Za program musiała zapłacić sporą sumę, więc miała dodatkową motywację, aby osiągnąć upragniony cel.

Rozpisała swój plan na 28 dni. Od tego czasu zaczęła wprowadzać zdrowe produkty do swojej diety i pamiętała o codziennych treningach. Zoe wyznała, że już po tygodniu zauważyła pierwsze różnice. - Miałam zdecydowanie więcej energii. Pilates, ćwiczenia górnych partii ciała, przysiady, wykroki to była moja codzienność.

d1niizz

Jej 28-letni plan przedłużył się do 6 miesięcy. Do tego czasu udało jej się schudnąć aż 21 kg. Ze względu na drugą ciążę, musiała jednak na jakiś czas zrezygnować z 20-minutowych ćwiczeń. Jak tylko urodziła, znów wróciła do diety i treningów.

Facebook.com
Podziel się

Aby pokazać, jak się zmienia, regularnie zamieszczała zdjęcia w mediach społecznościowych. Obecnie ma w talii 40 cm mniej i jest szczęśliwa, kiedy przegląda się w lustrze. Zmieniła się nie do poznania.

Polecamy także: Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Nie wszyscy są zachwyceni

d1niizz

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska broni Szostak: "Zawieszać za to, że schudła?!"

d1niizz

Podziel się opinią

Share

d1niizz

d1niizz