Trwa ładowanie...

Szwagierka nie zaprosiła jej na wesele. "Mówi, że jestem za ładna"

Internautka żali się, że już od dłuższego czasu musi znosić kaprysy swojej szwagierki. I choć zawsze jest dla kobiety uprzejma, ta traktuje ją zupełnie inaczej. Fakt o tym, że nie zaprosiła jej na swój ślub, przelał czarkę goryczy.

Share
Bratowa nie chce jej na ślubie Bratowa nie chce jej na ślubie Źródło: Adobe Stock, fot: Ihar Ulashchyk
d16t6bo

Kobieta, która opublikowała wpis na popularnym forum, przyznała, że szwagierka podała jej powód, dlaczego nie dostała zaproszenia na ślub. Panna młoda podkreśliła, że tego dnia wzrok wszystkich zaproszonych osób musi być skupiony na niej, co nie byłoby możliwe, gdyby na uroczystości pojawiła się jej bratowa. Internautka nie kryje, że decyzja szwagierki ją zaskoczyła.

Nie chciała, aby żona brata grała pierwsze skrzypce

Ze wpisu kobiety wynika, że jej bratowa była o nią bardzo zazdrosna. Kiedy dowiedziała się, że panna młoda postanowiła nie zapraszać jej na ślub, bo "jest za ładna", zdecydowała się na rozmowę. Powiedziała, że przyjdzie nieumalowana i w prostej sukience. Siostra jej męża nie miała jednak zamiaru zmienić swojej decyzji. Autorka postu wspomniała, że kobieta przyuważyła, w jaki sposób narzeczony patrzy się na je szwagierkę.

d16t6bo

"Miałam na sobie lekko wydekoltowaną sukienkę, ciągle patrzył się na moją klatkę piersiową. W przeszłości patrzył też na moje nogi. Zwykle jest pewny siebie i ekstrawertyczny, ale rozmawiając ze mną, zdawał się trochę nieśmiały" - dodaje forumowiczka.

Później przyszła panna młoda podeszła do autorki postu i powiedziała, że kobieta nie może pojawić się na jej ślubie.

"Powiedziała: Zasługuję na to, by być najpiękniejszą osobą na moim ślubie, a ty mi to zepsujesz. Chcę, żeby wszystkie oczy wszystkich były skierowane na mnie, a nie na ciebie. Powiedziałem jej, że pominę makijaż i założę prostą sukienkę, ale dała jasno do zrozumienia, że ​​nie mogę tam być" - wspomina.

Mąż kobiety wściekł się na siostrę

Forumowiczka stwierdziła, że mimo zaskoczenia, w zasadzie cieszy się z takiego obrotu spraw. Wie bowiem, że siostra jej męża za nią nie przepada. Dodatkowo sama niekoniecznie lubi tego typu imprezy. Decyzja panny młodej oburzyła jednak jej brata, który od razu do niej zadzwonił i powiedział, że nie pojawi się na ślubie bez swojej żony.

d16t6bo

Kobieta dostała później list od bratowej o tym, że nigdy nie powinna donosić na pannę młodą, oskarżać ją przed bratem i "popisywać się" swoim wyglądem. Autorka wpisu przyznała, że poczuła się winna całej sytuacji. Użytkownicy Reddit podkreślili jednak, że nie powinna sobie nic wyrzucać, a jedyną osobą, która zachowała się źle, jest siostra męża, która wychodzi za mąż.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wskoczyli do lodowatej wody w strojach ślubnych. Szalone nagranie z Irlandii

d16t6bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16t6bo
d16t6bo