Trwa ładowanie...

Kartka sąsiedzka wzbudziła spore emocje. "Musiała być upojna noc"

Jedna z czytelniczek WP Kobieta przesłała do redakcji zdjęcie kartki sąsiedzkiej, która ją zaskoczyła. Choć sąsiedzi od dawna robią sobie z siebie nawzajem żarty, wydaje się, że sytuacja wymyka się spod kontroli.

Czytelniczka WP Kobieta przysłała nam jedną z kartek sąsiedzkich Czytelniczka WP Kobieta przysłała nam jedną z kartek sąsiedzkich Źródło: Archiwum prywatne
d2klqt0
d2klqt0

Kartki sąsiedzkie, choć wszystkim dobrze znane, potrafią wywołać wśród mieszkańców niemałe emocje. Jedne z nich miłe, drugie mniej, powodują, że sąsiedzi bliżej się zapoznają, a niekiedy - robią sobie z siebie nawet wzajemnie żarty. Tak było w przypadku jednej z naszych czytelniczek, która przysłała do redakcji zdjęcie pewnej kartki.

Sąsiedzka kartka, która wzbudziła emocje

Jak wyznała czytelniczka WP Kobieta, kartki na jej klatce schodowej nie są żadną nowością. Już od dawna sąsiedzi komunikują się ze sobą w ten sposób, jednak ostatnio pozwalają sobie na znacznie więcej. W grę wchodzą nawet erotyczne żarty, które naszą czytelniczkę już niejednokrotnie mocno zaskoczyły. Ostatnio pojawiła się jednak taka kartka, która wywołała wśród sąsiadów największe, jak dotychczas, emocje.

"Znaleziono bat, prosimy o zgłoszenie się do mieszkania 69 na piętrze 1" - napisano.

d2klqt0
Czytelniczka WP Kobieta przysłała nam jedną z kartek sąsiedzkich Archiwum prywatne
Czytelniczka WP Kobieta przysłała nam jedną z kartek sąsiedzkich Źródło: Archiwum prywatne

"Musiała być upojna noc"

Sąsiedzka kartka choć wywołała naprawdę spore emocje, sprawiła także, że między sąsiadami rozpoczęły się żarty na tle erotycznym, a jeden z nich powiedział, że "noc musiała być upojna, skoro na klatce znaleziono coś takiego". Wspomniany bat z pewnością może kojarzyć się różnie, w szczególności po przeczytaniu lub obejrzeniu słynnej trylogii Greya. W tym wypadku jednak mogło być zupełnie inaczej. Znaleziony bat to tzw. palcat lub inaczej szpicruta, czyli rodzaj pręta pokrytego skórą lub rzemienną plecionką, który jest stosowany jako pomoc jeździecka, służąca do poganiania konia. Sąsiad, który go zgubił na klatce schodowej, może równie dobrze jeździć konno, co najlepiej tłumaczyłoby, skąd taka rzecz znalazła się na klatce i wzbudziła tak wielkie emocje wśród mieszkańców.

d2klqt0

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sąsiad ciągle pali na balkonie? Zobacz, co możesz z tym zrobić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2klqt0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2klqt0