Tak ocenia życzenia Smaszcz. Wypowiedź Nowakowskiej zaskakuje

Tak ocenia życzenia Smaszcz. Wypowiedź Nowakowskiej zaskakuje

Ida Nowakowska skomentowała życzenia Pauliny Smaszcz dla byłego męża
Ida Nowakowska skomentowała życzenia Pauliny Smaszcz dla byłego męża
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL
01.02.2023 15:50, aktualizacja: 01.02.2023 18:17

Nie milkną echa osobliwych życzeń urodzinowych, które Paulina Smaszcz postanowiła złożyć za pośrednictwem mediów społecznościowych byłemu mężowi - Maciejowi Kurzajewskiemu. O kontrowersyjny wpis zapytano m.in. Idę Nowakowską. Oto co powiedziała.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 24 lata. Choć na początku oboje zgodnie przyznawali, że rozstali się w pokojowych stosunkach, z czasem stanowisko kobiety zaczęło się zmieniać. Szczególnie, gdy na jaw wyszło, że dziennikarz wszedł w nowy związek z koleżanką z programu "Pytanie na śniadanie" - Katarzyną Cichopek.

Związek Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek

Początkowo relacja tej dwójki budziła emocje - minęło bowiem niewiele czasu od rozstania prezenterki z jej mężem - Marcinem Hakielem. Jednak Kurzajewski i Cichopek przetrwali najtrudniejszy czas i dziś muszą mierzyć się właściwie wyłącznie ze "szpilkami" wbijanymi regularnie przez Paulinę Smaszcz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W życzeniach z okazji 50. urodzin Kurzajewskiego również ich nie brakowało, choć ukryte zostały pod płaszczykiem pozornej troski i sympatii, jak np. w zdaniu: "Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia".

Nowakowska o życzeniach Smaszcz dla Kurzajewskiego

Nic dziwnego, że wspomniany wpis wywołał spore kontrowersje, a internauci nie szczędzili w komentarzach słów krytyki. Bardziej dyplomatyczna była Ida Nowakowska, która pracuje razem z Kurzajewskim i Cichopek w TVP, a została zapytana o tę sprawę przez reporterkę JastrząbPost. Oceniła, że są to "trudne sprawy", po czym wyjaśniła:

- Nie chciałabym komentować tego wszystkiego, bo nie znam Kasi blisko, znamy się tylko z korytarza. Z Maćkiem też znam się tylko z widzenia. Pani Pauliny też nigdy nie poznałam. Natomiast myślę, że to są bardzo trudne sprawy. To są związki, które trwały wiele lat. Dużo wspomnień, dużo ważnych chwil, dużo wyrzeczeń.

Wyjątkowo wyrozumiała dla Pauliny Smaszcz Nowakowska zapewniła również w tej samej rozmowie, że nie chciałaby nikogo oceniać. - Warto patrzeć na każdego, patrząc także przez pryzmat swoich trudności i doświadczeń - dodała po chrześcijańsku.

Nowakowska o ślubie Kurzajewskiego i Cichopek

Zdradziła również, że nie została zaproszona na ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Jego szczegóły nie są jeszcze znane, ale z medialnych doniesień wynika, że ceremonia odbędzie się już wkrótce.

- Będę kibicować może dzięki zdjęciom - powiedziała Nowakowska Pomponikowi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl