Tak wyglądają dziś córki Katarzyny Figury. Są już dorosłe

Jak wyglądają dziś córki Katarzyny Figury?
Jak wyglądają dziś córki Katarzyny Figury?
Źródło zdjęć: © AKPA

01.09.2023 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Figura jest mamą trójki dzieci. Dwie córki aktorki z małżeństwa z biznesmenem Kai Schoenhalsem zdecydowały się zamieszkać za granicą. Jak wyglądają dziś 20-letnia Koko i 18-letnia Kaszmir?

Katarzyna Figura była dwukrotnie zamężna. Od 1986 do 1989 roku aktorka była żoną przedsiębiorcy Jana Chmielewskiego, z którym ma syna Aleksandra. Kilka lat po rozwodzie ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Od 2000 do 2021 roku jej mężem był biznesmen Kai Schoenhals, którego poznała w Hollywood. Para ma dwie córki: 20-letnią Koko Claire i 18-letnią Kaszmir Amber. Obie zdecydowały się zamieszkać we Francji.

Jak wyglądają córki Katarzyny Figury?

Katarzyna Figura przez wiele lat chroniła wizerunków córek. Zdjęcia z Koko i Kaszmir zaczęła publikować dopiero w momencie, kiedy obie były już nastolatkami. Powodem mógł być fakt, że Figura przez ponad dziesięć lat walczyła w sądzie z byłym mężem zarówno o rozwód, jak i opiekę nad córkami. Rozwód uzyskała dopiero w 2021 roku.

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals
Katarzyna Figura i Kai Schoenhals© AKPA | AKPA

Starsza córka aktorki, Koko, jako pierwsza wyjechała z kraju. Studiuje reżyserię w Paryżu.

- Moja córka Koko studiuje reżyserię w Paryżu. Jej pierwszy projekt filmowy jest bardzo kobiecy i feministyczny - ujawniła Katarzyna Figura w rozmowie z "Vivą!".

Młodsza, Kaszmir, dołączyła do siostry, kiedy osiągnęła pełnoletność. Choć wstępnie miała wyjechać jedynie na wakacje, została. W Paryżu kontynuuje naukę w liceum.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artystyczne dusze

Katarzyna Figura nigdy nie narzucała córkom, jaką drogą mają podążać w życiu. Kilka lat temu udzieliła jednak wywiadu, w którym powiedziała, że obie wybiorą zapewne kierunki artystyczne. Nie myliła się.

Córki aktorki są obserwowane w mediach społecznościowych przez tysiące osób, z którymi chętnie dzielą się zdjęciami ze spotkań ze znajomymi, podróży, jak i prac artystycznych. Już na pierwszy rzut oka widać, że są wielbicielkami szeroko pojętej kultury, sztuki i filmu. Nie boją się publikować odważnych, odsłaniających ciało zdjęć.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także