GwiazdyTak wyglądała Warnke 14 lat temu. Nie do poznania!

Tak wyglądała Warnke 14 lat temu. Nie do poznania!

Katarzyna Warnke bardzo się zmieniła
Katarzyna Warnke bardzo się zmieniła
Źródło zdjęć: © ONS | Pawel Kibitlewski
Kasia Niewiadomska
04.11.2020 13:33, aktualizacja: 01.03.2022 14:39

Katarzyna Warnke to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek. Jest blondynką o charakterystycznej urodzie i dorodnych ustach. Ale w 2006 roku w niczym nie przypominała kobiety, której twarz kojarzą dziś chyba wszyscy fani polskiego kina.

Katarzyna Warnke wzbudza silne emocje wśród Polek. Jej wygląd jest często komentowany, podobnie zresztą jak sposób bycia. Warnke oceniana jest przez pryzmat odgrywanych przez siebie ról – to właśnie z nich wyłania się obraz stereotypowej blondynki. Niezbyt inteligentnej, wyzywającej i wulgarnej, nastawionej na czysty zysk, raczej nieporadnej życiowo.

Warnke w 2006 roku. Wyglądała zupełnie inaczej

Okazuje się, że obecny image aktorki całkowicie odbiega od tego, jaki miała ona w przeszłości. W 2006 roku Katarzyna Warnke nie tylko nie była wyzywająca, ale nawet… nie miała włosów w kolorze blond. Dzięki kadrowi ze spektaklu telewizyjnego "Komu wierzycie?" możemy zobaczyć, że 14 lat temu aktorka miała niezbyt twarzową fryzurę z grzywką. Na jej twarzy nie ma śladu makijażu. Do tego ma na sobie prostą sukienkę (co prawda krótką, ale na pewno nie nieprzyzwoitą). Jak widać, jej wizerunek całkowicie zmienił się przez lata. I w sumie nic dziwnego, bo od tego czasu aktorka wzięła ślub, urodziła dziecko, a jej kariera zdecydowanie nabrała tempa.

Katarzyna Warnke w spektaklu "Komu wierzycie?"
Katarzyna Warnke w spektaklu "Komu wierzycie?"© TVP SA

Zobacz również:

Kim jest Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke to aktorka teatralna i telewizyjna. Urodziła się w Grudziądzu w 1977 roku. Warnke zagrała między innymi w "Kobietach mafii", "Botoksie", "Pętli" czy w serialu "Chyłka – Zaginięcie". Polki zazdroszczą jej przystojnego męża, Piotra Stramowskiego (znanego między innymi z roli komisarza Majamiego w "Pittbullu"). Aktorska para powiedziała sobie "tak" w 2016 roku. Mają córkę, Helenę, która przyszła na świat w 2019 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także