GwiazdyKasia Warnke jest romantyczką? Zdradza, kiedy ma najlepszy seks

Kasia Warnke jest romantyczką? Zdradza, kiedy ma najlepszy seks

Katarzyna Warnke przyznała, że ma romantyczną naturę
Katarzyna Warnke przyznała, że ma romantyczną naturę
Źródło zdjęć: © East News | East News
Aleksandra Kisiel
21.08.2020 07:44, aktualizacja: 01.03.2022 13:43

Kasia Warnke to bardzo świadoma i otwarta kobieta. Gdy mówi o seksie, nie bawi się w eufemizmy i ogólniki. W rozmowie z dziennikarzem zdradziła jednak, że ma romantyczną duszę.

Kasia Warnke bez skrępowania potrafi opowiadać o cielesności i seksie. Uważa, że seks przenika do każdego obszaru naszego życia. "W rzeczywistości relacji społecznych, politycznych czy rodzinnych pulsuje podskórnie, miesza się do wszystkiego niezauważalnie albo wybucha ni stąd, ni zowąd," przyznaje i dodaje, że seksualność jest jednym z kluczowych aspektów, wokół których buduje role.

Pierwszy raz w domu i na ekranie

A bywa, że jej prywatne namiętności i preferencje widać na ekranie. Tak było w przypadku filmu "W spirali". Na castingu poznała swojego przyszłego męża, Piotra Stramowskiego. Ich romans rozkwitał na planie zdjęciowym, więc kręcenie scen erotycznych było z jednej strony ekscytujące, z drugiej dziwne.

Czyli trochę przypominało "pierwszy raz" Warnke. Aktorka wspomina, że utrata dziewictwa była zaplanowana. Z chłopakiem z liceum poszła na wagary i korzystając z faktu, że rodziców nie było w domu, postanowiła zrobić krok w dorosłość. Mówiąc o tym po prawie 30 latach, aktorka nadal ma dreszcze.

Co ciekawe, przyznaje jednocześnie, że najlepszy seks ma wtedy, gdy jest zakochana. Ale nie chodzi tu o romantyzm, a raczej o poczucie bezpieczeństwa i możliwość pełnego otwarcia się na zmysłowe doznania. Warnke doskonale rozumie, jak połączona jest kobieca cielesność z psychiką i nie wymaga od siebie gotowości do seksu non stop.

W rozmowie z "Super Expressem" przyznała kiedyś, że jej mąż musi się natrudzić, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i zachęcić Warnke do miłosnych igraszek.

Źródło artykułu:WP Kobieta