Trwa ładowanie...
d1lwcl0

Kasia Warnke jest romantyczką? Zdradza, kiedy ma najlepszy seks

Kasia Warnke to bardzo świadoma i otwarta kobieta. Gdy mówi o seksie, nie bawi się w eufemizmy i ogólniki. W rozmowie z dziennikarzem zdradziła jednak, że ma romantyczną duszę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke przyznała, że ma romantyczną naturę
Katarzyna Warnke przyznała, że ma romantyczną naturę (East News, Fot: East News)
d1lwcl0

Kasia Warnke bez skrępowania potrafi opowiadać o cielesności i seksie. Uważa, że seks przenika do każdego obszaru naszego życia. "W rzeczywistości relacji społecznych, politycznych czy rodzinnych pulsuje podskórnie, miesza się do wszystkiego niezauważalnie albo wybucha ni stąd, ni zowąd," przyznaje i dodaje, że seksualność jest jednym z kluczowych aspektów, wokół których buduje role.

Pierwszy raz w domu i na ekranie

A bywa, że jej prywatne namiętności i preferencje widać na ekranie. Tak było w przypadku filmu "W spirali". Na castingu poznała swojego przyszłego męża, Piotra Stramowskiego. Ich romans rozkwitał na planie zdjęciowym, więc kręcenie scen erotycznych było z jednej strony ekscytujące, z drugiej dziwne.

d1lwcl0

Czyli trochę przypominało "pierwszy raz" Warnke. Aktorka wspomina, że utrata dziewictwa była zaplanowana. Z chłopakiem z liceum poszła na wagary i korzystając z faktu, że rodziców nie było w domu, postanowiła zrobić krok w dorosłość. Mówiąc o tym po prawie 30 latach, aktorka nadal ma dreszcze.

Co ciekawe, przyznaje jednocześnie, że najlepszy seks ma wtedy, gdy jest zakochana. Ale nie chodzi tu o romantyzm, a raczej o poczucie bezpieczeństwa i możliwość pełnego otwarcia się na zmysłowe doznania. Warnke doskonale rozumie, jak połączona jest kobieca cielesność z psychiką i nie wymaga od siebie gotowości do seksu non stop.

W rozmowie z "Super Expressem" przyznała kiedyś, że jej mąż musi się natrudzić, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i zachęcić Warnke do miłosnych igraszek.

d1lwcl0

Katarzyna Warnke zachwyca się mężem: "Gra niezłego wariata"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1lwcl0

Podziel się opinią

Share
d1lwcl0
d1lwcl0