"Tatuaże to mogą mieć królowe życia". Nowa twarz TVP Info budzi emocje

"Tatuaże to mogą mieć królowe życia". Nowa twarz TVP Info budzi emocje

Karolina Opolska zadebiutowała jako prowadząca program w TVP Info
Karolina Opolska zadebiutowała jako prowadząca program w TVP Info
Źródło zdjęć: © Instagram | coraliinka
07.01.2024 12:16, aktualizacja: 07.01.2024 12:55

Karolina Opolska od kilku dni pracuje w stacji TVP Info. Uwagę widzów przyciągnęły jej widoczne tatuaże, które nie wszystkim przypadły do gustu. Komentarze pod jej postami w mediach społecznościowych nie pozostawiają złudzeń.

Wprowadzane zmiany w Telewizji Polskiej budzą spore emocje wśród Polaków. Od natychmiastowych zwolnień po zatrudnianie nowych dziennikarzy - także tych, którzy jeszcze jakiś czas temu z pewnością nie mogliby pojawić się na wizji. Jedną z nich jest Karolina Opolska, dziennikarka z dużym doświadczeniem medialnym, która zadebiutowała jako prowadząca program w TVP Info. Od razu zwróciła uwagę widzów.

Karolina Opolska nową twarzą TVP Info

4 stycznia 2024 roku Karolina Opolska po raz pierwszy poprowadziła poranny program w TVP Info, czym wzbudziła niemałe zainteresowanie. Uwagę widzów przykuł bowiem nie tylko jej profesjonalizm, ale także wygląd. Dziennikarka pokazała się w stylizacji, która odsłoniła część jej tatuaży. Te stały się poniekąd symbolem zachodzących zmian.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dzień dobry" - napisała w poście na Instagramie, który spotkał się z licznymi komentarzami - tymi mniej oraz bardziej pozytywnymi.

Internauci komentują tatuaże dziennikarki TVP Info

Choć Karolina Opolska ma za sobą współpracę z Onetem, TOK FM, naTemat czy braćmi Sekielskimi, nawet to nie przekonało do niej niektórych widzów TVP Info, którzy chętnie (i negatywnie) komentują nie tylko jej instagramowe posty, ale przede wszystkim tatuaże.

To właśnie one stanową główny problem, jaki widzowie TVP mają z nową prowadzącą, pisząc pod jej zdjęciami, że takie tatuaże mogą mieć "królowe życia czy panie z Żabki". Nawet wtedy, gdy dziennikarka występuje w golfie, a ozdoba na ciele jest prawie niewidoczna.

"Są miejsca i instytucje, gdzie tatuaże są nie na miejscu i albo osoba powinna je zakryć albo nie pracować w takich miejscach. Tatuaże to mogą mieć #króloweżycia w programie rozrywkowym TTV albo panie z Żabki, ale nie pani prowadząca poważne rozmowy w TV" - czytamy w komentarzu.

Opolska wydaje się jednak nie przejmować tego typu opiniami. Na powyższą nawet nie odpowiedziała. Zareagowali obserwatorzy, którzy wytłumaczyli autorowi wpisu, że tatuaże nie mają wpływu na pracę dziennikarki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.