Trwa ładowanie...

Taylor Swift mówi, kogo popiera w wyborach na prezydenta USA. Opublikowała wymowne zdjęcie

Taylor Swift będzie głosować na Joe Bidena w wyborach na prezydenta USA, które odbędą się 3 listopada 2020. Potwierdziła to, publikując specjalny wpis na Instagramie. Gwiazda zadeklarowała również swoje poparcie dla Kamali Harris, kandydatki na stanowisko wiceprezydenta.

Share
Taylor Swift popiera Joe Bidena
Taylor Swift popiera Joe Bidena Źródło: Getty Images
d16chfx

Taylor Swift za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła swoje poparcie dla Joe Bidena i Kamali Harris. Obok zdjęcia nowej okładki magazynu "V Magazine", na której widnieje napis "Vote" i twarz Taylor (ang. głosować - red.) pojawiła się wymowna fotografia, na której piosenkarka trzyma w dłoniach tacę z ciasteczkami "Biden Harris 2020".

Taylor Swift popiera Joe Bidena

Taylor Swift jest jedną z 12 gwiazd, które pojawiły się na okładkach najnowszego "V Magazine". Piosenkarka została uznana za Thought Leader, czyli w wolnym tłumaczeniu "liderkę/kreatorkę opinii", której zdaniem kierują się przedstawiciele pewnych grup społecznych, w przypadku piosenkarki są to zwłaszcza ludzie młodzi.

d16chfx

W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "V" Taylor przyznała, że głosuje na Bidena, ponieważ ten, w odróżnieniu od Trumpa "uznaje, że osoby kolorowe zasługują na to, by czuć się bezpiecznie, kobiety zasługują na prawo wyboru tego, co dzieje się z ich ciałami, i że społeczność LGBTQIA + zasługuje na to być uznanym i uwzględnionym". Gwiazda swoje poparcie dla demokraty potwierdziła także na Instagramie.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Taylor pozuje z tacą pełną ciasteczek ozdobionych cukrowym napisem "Biden Harris 2020". Do wymownego zdjęcia dodała także opis. "Rozmawiałam z "V Magazine", dlaczego będę głosować na Joe Bidena. Co najlepsze, numer wyszedł w noc debaty wiceprezydentów" - napisała pod fotografią piosenkarka. "Będę oglądać i wspierać Kamalę Harris, często krzycząc do telewizora. Mam też takie, spersonalizowane ciasteczka" - dodała.

Trump, skonfliktowany z Taylor Swift z powodów ideologicznych, z pewnością nie był zdziwiony jej instagramową deklaracją.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d16chfx

Podziel się opinią

Share
d16chfx
d16chfx