Blisko ludziTe sposoby na osiąganie lepszych orgazmów zaskakują. Ekspertka zdradza

Te sposoby na osiąganie lepszych orgazmów zaskakują. Ekspertka zdradza

Sposoby na osiąganie lepszych orgazmów
Sposoby na osiąganie lepszych orgazmów
Źródło zdjęć: © Getty Images | Witthaya Prasongsin
25.06.2022 13:05, aktualizacja: 28.06.2022 20:30

Nie da się ukryć, że sfera seksualna jest w związku niezwykle istotna. Partnerzy chcą zapewniać sobie nawzajem maksymalną przyjemność. Okazuje się, że istnieją pewne patenty, dzięki którym można to osiągnąć. Wpływają one na jakość orgazmów.

Orgazm to temat, który niewątpliwie wzbudza bardzo wiele emocji. Pragnienie jego przeżycia jest duże, ale droga ku temu wcale nie jest łatwa. Istnieją jednak pewne sposoby, które mają wpływać na poprawę pożycia seksualnego. Z pewnością warto je wypróbować, a być może okaże się, że wszystko się zmieni. Oczywiście na lepsze. 

To, co jesz, wpływa na jakość orgazmów

Trikami, które mają wpływać na osiąganie lepszych orgazmów podzieliła się na łamach "The Sun" ekspertka od spraw seksualnych, Kate Taylor. Kobieta zwraca uwagę na dietę. Radzi, by kobiety jadły więcej truskawek, jeżyn i jagód. Zawierają one dużo witaminy C, która z kolei pomaga organizmowi w wytwarzaniu oksytocyny, czyli hormonu, który odpowiada za uczucie przywiązania i bliskości. Z kolei mężczyźni powinni spożywać więcej ryb, a konkretnie łososia, śledzia i sardynek. Zawarte w nich kwasy tłuszczowe omega-3 poprawiają pracę układu krążenia. 

By cieszyć się seksem, pamiętaj o ćwiczeniach i redukcji stresu

Ekspertka twierdzi również, że regularna aktywność fizyczna wpływa na zwiększenie przyjemności z seksu. Radzi kobietom, by ćwiczyły przede wszystkim dolne partie brzucha. Pozycja deski oraz wykroki sprawiają, że dno miednicy napina się, a wtedy intensywność orgazmu znacznie się zwiększa. 

W osiągnięciu szczytu niewątpliwie przeszkadzają stres oraz niepokój odczuwane ze względu na różne codzienne czynniki. Kate Taylor radzi zatem, by przed seksem przećwiczyć tantryczne oddychanie. Wdychaj powietrze przez nos przez cztery sekundy, zatrzymaj na siedem sekund i powoli wypuszczaj je przez usta przez osiem sekund. Następnie powtórz trzykrotnie. 

Na koniec należy pamiętać o tym, że wiedza nie bierze się znikąd. Daj się poznać swojemu partnerowi, a także sprawdź, co na niego działa najlepiej. Nie bójcie się rozmawiać o tym, co wywołuje w was największą przyjemność. Dajcie sobie czas i eksperymentujcie. 

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta