Blisko ludziTen szczegół poprawi twoje życie seksualne. Wystarczą 3 minuty dziennie

Ten szczegół poprawi twoje życie seksualne. Wystarczą 3 minuty dziennie

Ten szczegół poprawi twoje życie seksualne. Wystarczą 3 minuty dziennie

15.09.2018 11:13, aktual.: 15.09.2018 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z najnowszych badań wynika, że istnieje związek pomiędzy naszym charakterem oraz zainteresowaniami, a tendencją do ścielenia łóżka. Okazuje się również, że czysta i złożona pościel wpływa korzystnie na nasze życie seksualne.

Poranne ścielenie łóżka nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Kilka minut, które przeznaczylibyśmy na złożenie kołdry i równe ułożenie poduszek, wolimy zazwyczaj wykorzystać na drzemkę czy wypicie kawy. Jednak wszystko wskazuje jednak na to, że nie warto rezygnować z tego zwyczaju. Ścielenie łózka opłaca się bowiem dużo bardziej, niż sądzimy.

Brytyjski dziennik "Metro" opisuje najnowsze badanie przeprowadzone przez agencję OnePoll. Naukowcy porówali nawyki ścielenia łóżka z hobby oraz cechami osobowości 2 tys. Amerykanów. Wyniki nie są niespodzianką – zdrowi i pracowici chętniej chowają poduszki i kołdry oraz są dużo bardziej skłonni do zdrowego gotowania niż osoby rezygnujące z porannego ścielenia łózka. Ci drudzy w wolnym czasie zajmują się głównie oglądaniem filmów i telewizji.

Okazało się również, że osoby, które systematycznie ścielą łóżko, odbywają tygodniowo dużo więcej stosunków seksualnych niż pozostali. Nic dziwnego, w końcu zdecydowanie przyjemniej zaprosić kogoś do łóżka z czystą, a nie z pognieciona i nieświeżą pościelą. Może więc warto poświęcić 3 minuty na tę czynność i zwiększyć swoje szanse na udany seks.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)