Trwa ładowanie...
d2iynae

Ten szczegół poprawi twoje życie seksualne. Wystarczą 3 minuty dziennie

Z najnowszych badań wynika, że istnieje związek pomiędzy naszym charakterem oraz zainteresowaniami, a tendencją do ścielenia łóżka. Okazuje się również, że czysta i złożona pościel wpływa korzystnie na nasze życie seksualne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ścielenie łóżka ma wpływ na nasz seks
Ścielenie łóżka ma wpływ na nasz seks (123RF)
d2iynae

Poranne ścielenie łóżka nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Kilka minut, które przeznaczylibyśmy na złożenie kołdry i równe ułożenie poduszek, wolimy zazwyczaj wykorzystać na drzemkę czy wypicie kawy. Jednak wszystko wskazuje jednak na to, że nie warto rezygnować z tego zwyczaju. Ścielenie łózka opłaca się bowiem dużo bardziej, niż sądzimy.

Brytyjski dziennik "Metro" opisuje najnowsze badanie przeprowadzone przez agencję OnePoll. Naukowcy porówali nawyki ścielenia łóżka z hobby oraz cechami osobowości 2 tys. Amerykanów. Wyniki nie są niespodzianką – zdrowi i pracowici chętniej chowają poduszki i kołdry oraz są dużo bardziej skłonni do zdrowego gotowania niż osoby rezygnujące z porannego ścielenia łózka. Ci drudzy w wolnym czasie zajmują się głównie oglądaniem filmów i telewizji.

Okazało się również, że osoby, które systematycznie ścielą łóżko, odbywają tygodniowo dużo więcej stosunków seksualnych niż pozostali. Nic dziwnego, w końcu zdecydowanie przyjemniej zaprosić kogoś do łóżka z czystą, a nie z pognieciona i nieświeżą pościelą. Może więc warto poświęcić 3 minuty na tę czynność i zwiększyć swoje szanse na udany seks.

d2iynae

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2iynae

d2iynae
d2iynae