Teściowe o tych imionach są najlepsze. Krótka lista

Teściowe o tych imionach są najlepsze
Teściowe o tych imionach są najlepsze
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

24.01.2023 14:59, aktual.: 24.01.2023 20:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teściowe często pojawiają się w dość niewybrednych i stereotypowych żartach. Oczywiście nie jest to żadna reguła, a nasze teściowe mogą być wspaniałe. Niektórzy wierzą, że sprawdza się to zwłaszcza w wypadku kobiet o kilku konkretnych imionach.

Teściowe doczekały się złej sławy. Powodem są głównie żarty, które stawiają je w wyjątkowo kiepskim świetle i pokazują ich uwydatnione, stereotypowe cechy - zazdrość o własne dorosłe dziecko, złośliwość czy nieufność. Oczywiście wszystko zależy od konkretnej kobiety. Wiele osób jest ze swoimi teściowymi w bardzo dobrych stosunkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy wierzą, że najlepszymi teściowymi są przede wszystkim kobiety, które noszą konkretne imiona. To właśnie one mają być najlepszym zaprzeczeniem wszelkich negatywnych stereotypów. Również do tego warto podchodzić jednak z przymrużeniem oka - wszystko zależy od danej osoby.

Helena

Helena ma ogromne serce, otwarte na innych. Jest energiczna, empatyczna i pomocna, chętnie wam doradzi, ale jednocześnie nigdy nie narzuca się ze swoją aktywnością. Daleko jej do teściowej, która uważa, że wszystko robi najlepiej i wydaje się nie zauważać, że jej dziecko jest już dorosłe i samo podejmuje decyzje. Na szczęście Helena szanuje samodzielność swoich córek i synów, i nie wtrąca się im małżeństwa.

Barbara

Barbara to bardzo rodzinna osoba, która jest pełna miłości do swoich dzieci i wnuków. Odnajduje się w roli dobrego ducha w waszej rodzinie, chętnie pomagając przy dzieciach, podczas remontu czy niespodziewanych wydarzeń życiowych. Zawsze możesz liczyć na jej wsparcie. Jest też uczciwa, nie lubi plotkować ani prowadzić z kimś "zimnej wojny".

Małgorzata

Małgorzata jest szczera i ma wielkie poczucie humoru. Teściowe z kawałów i anegdotek często są obrażalskie, niemiłe i emanują negatywną energią, a ona - wręcz przeciwnie. Zaraża dobrym nastrojem, ma optymistyczne podejście do życia, a w stosunku do samej siebie zachowuje ogromny dystans. Nie oczekuje, że będziecie całować ją po rękach, uszanuje też wasze życiowe wybory.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także