UrodaThermolifting Zaffiro – skuteczny zabieg na zmarszczki

Thermolifting Zaffiro – skuteczny zabieg na zmarszczki

Thermolifting Zaffiro – skuteczny zabieg na zmarszczki
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
03.07.2018 21:35

Thermolifting Zaffiro jest świetnym sposobem na poprawę stanu naszej skóry. Za pomocą światła podczerwonego emitowanego podczas zabiegu spłycimy nieestetycznie wyglądające zmarszczki na twarzy i podniesiemy opadające policzki. Co warto wiedzieć o termoliftingu?

Thermolifting Zaffiro – czym jest?

Thermolifting Zaffiro to inaczej lifting termiczny. Podczas zabiegu wykorzystuje się urządzenie emitujące podczerwień o określonej długości fali. Dzięki termoliftingowi zostają rozgrzane głębokie warstwy skóry, co skutkuje kurczeniem się włókien kolagenowych przy jednoczesnym chłodzeniu warstwy powierzchniowej.

Wskazania do Thermoliftingu Zaffiro

Thermolifting Zaffiro można stosować na różne partie ciała. Począwszy od twarzy, poprzez dekolt i piersi, po brzuch i uda. Z zabiegu tego mogą skorzystać osoby, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia się skóry, po odchudzaniu czy ciąży.* Wskazaniem do zabiegu liftingu termicznego* są także zmarszczki, opadające policzki oraz bruzdy pojawiające się pomiędzy wargą a nosem.

Thermilifting Zaffiro – przebieg zabiegu

Thermolifting Zaffiro można stosować na wybranym fragmencie ciała, wymagającym ujędrnienia. Zabieg liftingu termicznego powinny przeprowadzać wyspecjalizowane osoby. Pierwszym etapem jest oczyszczenie skóry i nałożenie na nią żelu chłodzącego. Następnie do skóry przykładana jest głowica ze szkła szafirowego, która emituje podczerwień, dzięki której włókna kolagenowe natychmiast się kurczą pod wpływem ciepła. Kolejno fragment ciała poddany zabiegowi zostaje schłodzony. Następna część zabiegu obejmuje masaż chłodzący. Podczas zabiegu nie oczuwamy bólu ani dyskomfortu. W niektórych tylko przypadkach po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie skóry, jednak najczęściej skutki uboczne Thermoliftingu Zaffiro nie występują.

Thermolifting Zaffiro – efekty zabiegu

Efekt Thermoliftingu Zaffiro niekiedy widoczny jest po pierwszym zabiegu. Najczęściej jednak oczekiwany efekt widać dopiero po kilku miesiącach od wykonania zabiegu i utrzymuje się zazwyczaj od 1 do 2 lat po zabiegu. Thermolifting Zaffiro można wykonać już u osób po 25. roku życia. Do 35. roku życia zaleca się wykonanie jednego zabiegu, natomiast u osób starszych najczęściej przeprowadza się serię zabiegów.

Efektem Thermoliftingu Zaffiro jest nie tylko ujędrnienie skóry, ale też poprawienie owalu twarzy.

Thermolifting Zaffiro – koszt zabiegu

Cena Thermoliftingu Zaffiro zależy od partii ciała, na której chcemy wykonać zabieg. Cena zależy też od miasta i kliniki, w której zostanie przeprowadzony. Jeden zabieg na brzuch kosztuje od 700 do 1500 złotych, natomiast ramiona możemy ujędrnić za 200 złotych mniej. Cena jednego zabiegu Thermolifting Zaffiro na twarz rozpoczyna się od 700 złotych. Pośladki można odmłodzić już za 1500 złotych, a uda za 1000 złotych.

Thermolifting Zaffiro – przeciwwskazania

Thermolifting Zaffiro uznawany jest za zabieg bezpieczny, mimo to istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania go. Kobiety ciężarne i karmiące piersią nie powinny poddawać się temu zabiegowi. Przeciwwskazaniem do Termoliftingu Zafirro są także choroby nowotworowe i autoimmunologiczne oraz otwarte rany. Osoby, które posiadają implanty, lub w ciągu dwóch tygodni poddawały się innym zabiegom, w tym z wykorzystaniem botoksu, powinny wstrzymać się z wykonaniem zabiegu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także