To koniec. Mąż Katarzyny Bosackiej "opuścił rodzinę"

To koniec. Mąż Katarzyny Bosackiej "opuścił rodzinę"

Katarzyna i Marcin Bosaccy rozstają się po 26 latach
Katarzyna i Marcin Bosaccy rozstają się po 26 latach
Źródło zdjęć: © FORUM | Radoslaw NAWROCKI / Forum
09.08.2023 18:55

Po 26 latach małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich przechodzi do historii. Jak donosi jeden z portali, mężczyzna zostawił żonę dla innej kobiety. Medialne doniesienia skomentował sam Bosacki.

Katarzyna i Marcin Bosaccy rozwodzą się po 26 latach małżeństwa. Takie wieści przekazała Plejada. Źródło portalu zdradziło, że Marcin Bosacki odszedł od żony do innej kobiety. Para ma czwórkę dzieci. Według informatora decyzja miała zapaść niespodziewanie. Polityk rzekomo już wyprowadził się z domu.

Spakował walizki i odszedł. Małżeństwo Katarzyny Bosackiej rozpadło się po 26 latach

Katarzyna Bosacka jest dobrze znana wiernym widzom stacji TVN. Dziennikarka zdobyła popularność dzięki programowi "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Bosacka prężnie działa też w sieci, prowadząc własny kanał na platformie YouTube. Z Marcinem Bosackim, senatorem KO i byłym ambasadorem RP w Kanadzie, przez 26 lat była w związku małżeńskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - wyznało źródło Plejady, tym samym informując o zdradzie polityka.

Katarzyna Bosacka, w chwili publikacji artykułu wspomnianego portalu, nie zabrała głosu i odmówiła udzielenia komentarza. Jednak niedługo po ukazaniu się publikacji do dziennikarzy zwrócił się Marcin Bosacki.

- Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - podkreślił mężczyzna.

Przypomnijmy, że para 26 kwietnia 2023 roku świętowała 26. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z mężem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta