Trwa ładowanie...
16-02-2016 09:23

To pierwsza tego typu technologia do demakijażu

Monika Żochowska i Ewa Dudzic kilka lat temu założyły niewielki start-up. Po 3 latach stał się globalną firmą kosmetyczną wartą kilkadziesiąt milionów złotych.

Share
d327p7g

Monika Żochowska i Ewa Dudzic kilka lat temu założyły niewielki sturt-up. Po 3 latach stał się globalną firmą kosmetyczną wartą kilkadziesiąt milionów złotych. Ich produkt - GLOV, czyli akcesorium do demakijażu, podbija rynki kosmetyczne na całym świecie. Obecnie jest dostępny na czterech kontynentach. Do rękawiczek GLOV ogromną sympatią zapałały zwłaszcza Francuzki, co dla producentek produktu jest ogromnym wyróżnieniem, gdyż – jak wiadomo – francuskie kobiety są niezwykle wymagające jeśli chodzi o makijaż i produkty do jego usuwania.

W #dziejesienazywo Ewa Dudzic opowiedziała, z czego wykonana jest rękawiczka i jaki sposób zmywa makijaż. Do stworzenia włókna użyto mikrotechnologii. Dzięki temu jest 30 razy cieńsze od włókien bawełny. Ma elektrostatyczne właściwości, co sprawia, że rękawiczka przyciąga składniki makijażu niczym magnez.

- Jest to pierwsza na świecie fizyczna, a nie chemiczna metoda – tłumaczy współtwórczyni marki GLOV. Rękawiczka zmywa makijaż i oczyszcza skórę tylko za pomocą wody. Produkt jest wielokrotnego użytku. Można ją stosować do trzech miesięcy. Wszystko zależy od częstotliwości zmywania makijażu.

d327p7g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d327p7g
d327p7g