Trwa ładowanie...

Tomasz Lis z córką na Gali Mistrzów Sportu. Pola wyrosła na piękną kobietę

Tomasz Lis rzadko bywa na czerwonym dywanie, a tym bardziej w towarzystwie córek. 8 stycznia postanowił zrobić wyjątek i na Gali Mistrzów Sportu pojawił się z córką Polą u boku.

Tomasz Lis na Gali Mistrzów SportuTomasz Lis na Gali Mistrzów SportuŹródło: AKPA, fot: Pawel Wodzynski
d18rxui

Pola Lis to starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin. 26-latka od najmłodszych lat przejawiała pasję do sportu, a od kilku lat pisze artykuły sportowe. Pasję odziedziczyła po znanym ojcu.

Tomasz Lis z córką na Gali Mistrzów Sportu

Pola Lis nie bez powodu pojawiła się u boku taty na najbardziej prestiżowej imprezie sportowej w Polsce. W 2021 r. media donosiły, że córka dziennikarza podjęła współpracę z "Przeglądem Sportowym". Według informacji publikowanych w sieci Pola miała zajmować się głównie piłką nożną i tenisem, ponieważ tymi dyscyplinami interesowała się od dziecka.

d18rxui

Tomasz Lis i Pola Lis chętnie pozowali razem na czerwonym dywanie. Dziennikarzowi nie schodził uśmiech z twarzy, a Pola wyglądała na dość skrępowaną. Nie da się jednak ukryć, że ciężko od niej oderwać wzrok, ponieważ wyglądała zjawiskowo!

Tomasz i Pola Lisowe na Gali Mistrzów Sportu AKPA
Tomasz i Pola Lisowe na Gali Mistrzów SportuŹródło: AKPA, fot: AKPA

Stylizacja Poli Lis z Gali Mistrzów Sportu

Pola postawiła na czarną suknię do ziemi. Kreacja miała cekinowe i transparentne elementy oraz głęboki dekolt. Lis postawiła na prostą fryzurę i bardzo delikatny makijaż, a w dłoni trzymała czarną kopertówkę. Całość prezentowała się bardzo szykownie i z klasą.

Widać, że Pola Lis na czerwonym dywanie nie czuje się jak ryba w wodzie, a obecność fotoreporterów i ścianka nie są jej codziennością. Tomasz Lis z pewnością dodawał otuchy swojej córce. Dziennikarz wyglądał na szczęśliwego i dumnego z córki.

d18rxui

Dziennikarz postawił natomiast na klasykę i na gali zaprezentował się w czarnym, dopasowanym garniturze i białej koszuli. Do tego dobrał czarną muchę i pas garniturowy. Prosto i elegancko.

Tomasz i Pola Lisowe na Gali Mistrzów Sportu AKPA
Tomasz i Pola Lisowe na Gali Mistrzów SportuŹródło: AKPA, fot: AKPA

Pola Lis jest córką Tomasz Lisa ze związku z Kingą Rusin. Młoda dziennikarka przyszła na świat w 1996 r. Do tej pory Pola raczej stroniła od mediów i niechętnie pokazywała się w towarzystwie znanych rodziców. Podobnie jak jej młodsza siostra, Iga Lis, chroni swoją prywatność i skupia się na swoim życiu poza mediami.

Pola Lis na Gali Mistrzów Sportu AKPA
Pola Lis na Gali Mistrzów SportuŹródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Szymon Hołownia o Tomaszu Lisie. Użył mocnych słów

d18rxui
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18rxui