GwiazdyTomasz Sekielski pokazał urocze zdjęcie. Opis szczególnie wzrusza

Tomasz Sekielski pokazał urocze zdjęcie. Opis szczególnie wzrusza

Tomasz Sekielski unika pokazywania rodziny.
Tomasz Sekielski unika pokazywania rodziny.
Źródło zdjęć: © AKPA

15.02.2021 07:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Sekielski to ceniony dziennikarz, który szczególnie znany jest ze swoich mocnych filmów dokumentalnych. Jego materiały dotyczące trudnych tematów, cieszą się uznaniem w środowisku. Sekielski nie boi się podejmować nawet najbardziej kontrowersyjnych kwestii. Dziennikarz rzadko pokazuje zdjęcia związane z jego życiem prywatnym, ale ostatnio zrobił mały wyjątek.

Tomasz Sekielski należy do grona tych znanych medialnie osób, które unikają rozmów na prywatne tematy. Zdecydowanie skupia się na swojej pracy i aktywnym działaniu w poszukiwaniu ważnych materiałów. Jednak niedawno Sekielski z okazji walentynek zdecydował się na urocze zdjęcie, na którym pokazał swoją żonę.

Romantyczne zdjęcie od dziennikarza

W ostatnim czasie o Tomaszu Sekielskim było głośno zarówno za sprawą poważnych filmów, które stworzył razem z bratem Markiem, jak również ze względu na swoją zdumiewającą metamorfozę. Dziennikarz w ciągu ostatnich kilku lat nie tylko zrzucił nadprogramowe kilogramy, ale także przeszedł operację żołądka. Od tamtego czasu Sekielski może pochwalić się diametralną zmianą, która wyszła mu na zdrowie.

Niedawno obchodzone były walentynki, które każdy traktuje na swój indywidualny sposób. Patrząc na profile wielu gwiazd, można sprawdzić, w jaki sposób one je obchodziły. U niektórych pojawiały się olbrzymie bukiety kwiatów oraz drogie prezenty, a u jeszcze innych dominowały pozowane zdjęcia. Przeciwieństwem do nich jest Tomasz Sekielski, który po prostu zamieścił stare, ale wymowne zdjęcie z żoną.

Sekielski często wspominał w wywiadach dotyczących jego działalności, że największe wsparcie ma od swojej żony Anny. Zawsze może na nią liczyć i cieszy się, że popiera jego zdanie. Choć dziennikarz jest rozpoznawalny, to stara się ukrywać żonę oraz dzieci przed blaskiem fleszy. Sekielscy nie afiszują się ze swoją miłością, ani nie zabiegają o większą uwagę. Doczekali się córki Julii i syna Łukasza.

Z okazji walentynek Sekielski postanowił podziękować żonie w wyjątkowy sposób. Wstawił ich wspólne zdjęcie, które uwieczniło ich pocałunek. Dziennikarz napisał pod nim: "Moja Walentynka, moja Ukochana @anna_sekielska, niezmiennie od 24 lat". Dodatkowo zamieścił wiersz Leopolda Staffa "Gdy w Twoich ustach".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także