GwiazdyTomasz Wolny i Agata Tomaszewska są parą od lat. Wielu nie dałoby im szans

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska są parą od lat. Wielu nie dałoby im szans

Tomasz Wolny i Agata Wolna pracują w mediach
Tomasz Wolny i Agata Wolna pracują w mediach
Źródło zdjęć: © East News | VIPHOTO

03.08.2022 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Wolny jest doskonale znany widzom Telewizji Polskiej. Dziennikarz i prezenter od 2015 roku współprowadzi program "Pytanie na śniadanie", wcześniej był także prowadzącym "Panoramę". Niewiele osób wie, że żona Wolnego również jest pracuje w telewizji. Związana jest jednak z konkurencyjną stacją.

Tomasz Wolny jest dziennikarzem od lat związanym z Telewizją Polską. Mimo że zaczynał swoją karierę jako reporter TVN 24, od 12 lat pracuje w TVP. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z prowadzenia "Panoramy", "Pytania na śniadanie", a także różnych koncertów i imprez. Niedawno widzowie mieli szansę obejrzeć, jak w duecie z Idą Nowakowską prowadził "Debiuty" w Opolu. Ostatnio był także gospodarzem koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" z okazji kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego.

Kim jest żona Tomasza Wolnego? Pracuje w TVN24

Tomasz Wolny nie kryje, że ważna jest dla niego wiara, a także wartości rodzinne. Prezenter od lat związany jest z Agatą Tomaszewską, z którą wziął ślub w 2009 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Zofii, Tymona i Halszki. Rodzina początkowo mieszkała w Poznaniu, skąd pochodzi prezenter, jednak z powodów zawodowych przenieśli się do Warszawy.

Kim jest Agata Tomaszewska? Ona również robi karierę w mediach. Związana jest jednak z telewizją TVN24, gdzie jest dziennikarką i prezenterką. Małżonkowie nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, mimo różnic w poglądach. W zeszłym roku media obiegła informacja, że podczas gdy Wolny razem z dziećmi wybrali się na pielgrzymkę na Jasną Górę, Tomaszewska angażowała się w walkę o przedłużenie koncesji dla stacji, w której pracuje.

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska-Wolna pracują dla konkurencyjnych stacji. "Nigdy nie kłócimy się o pracę"

Co ciekawe, to właśnie Tomaszewska pomagała Wolnemu stawiać pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce. "Agata również jest dziennikarką, moim wzorem i pierwszą nauczycielką. Podjęliśmy więc decyzję o przeprowadzce. Gdyby nie ona, nic by z tego nie wyszło. Właściwie bez Agaty w ogóle nie byłoby niczego sensownego w moim życiu. Daje mi ogromne wsparcie, a ja dzięki niej jestem największym szczęściarzem na ziemi!" - podkreślał Wolny w "Fakcie".

Parze udaje się dystansować wobec środowisk, z którymi są związani zawodowo. - Nigdy nie kłócimy się o pracę, ani o to, co się dzieje za kulisami. To jest kwestia po pierwsze miłości, po drugie — zdrowego rozsądku, a po trzecie — normalności. To naprawdę nie jest trudne - mówił Tomasz Wolny w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)
Zobacz także