Blisko ludziTomek uważa, że kobiety nie chcą kochających mężczyzn. "Marzą o karierze lub związku z modelem"

Tomek uważa, że kobiety nie chcą kochających mężczyzn. "Marzą o karierze lub związku z modelem"

Tomek uważa, że kobiety nie chcą kochających mężczyzn. "Marzą o karierze lub związku z modelem"
Źródło zdjęć: © iStock.com

11.02.2020 14:35, aktual.: 11.02.2020 21:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdaniem Tomka współczesne kobiety mają zbyt duże wymagania. Twierdzi, że panie nie są zainteresowane relacją z "normalnym, kochającym facetem", skupiając się na zupełnie innych potrzebach.

Z obserwacji Tomka wynika, że współczesne kobiety koncentrują się albo na rozwoju kariery zawodowej, albo relacji z bardzo przystojnym mężczyzną. Swoimi przemyśleniami postanowił podzielić się na forum internetowym.

"Takie mamy czasy, że kobiety chcą, aby ich życie miało pewien idealny wzorzec. Pod uwagę biorą tylko związek z modelem 9/10 albo dynamiczny rozwój kariery zawodowej, ewentualnie dwie rzeczy naraz. Normalny, kochający facet do tego wzorca nie pasuje i kobiety zwyczajnie nim pogardzają" – narzekał Tomek.

Tomek nie popiera podejścia współczesnych kobiet

Internautki nie zgodziły się z opinią Tomka, który nie wziął pod uwagę, że każda kobieta jest inną osobą i ma zupełnie różne podejście do życia. Ich zdaniem opisany przez Tomka wzorzec nie dotyczy tylko pań, ale również panów.

"Przecież wy też wybieracie piękności i nie zwracacie uwagi przykładowo na grubsze czy zaniedbane kobiety. Każdy ma prawo decydować, z kim chce być. Zastanów się. Jeżeli staną obok ciebie kobiety 8/10 i 4/10, to którą byś wybrał?" – spytała jedna z internautek.

"Opisane zjawisko dotyczy wielu ludzi. Zwróć uwagę, że nawet starsi panowie uganiają się za młodymi, atrakcyjnymi kobietami, zamiast docenić starsze, stateczne, wierne i kochające" – stwierdziła kolejna użytkowniczka forum.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także