Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
pranie
Artykuł Sponsorowany
17-10-2022 15:02
Artykuł sponsorowany Media Expert

TOP 5 suszarek do ubrań

Suszarki do ubrań przydają się szczególnie teraz, gdy temperatura za oknem uniemożliwia suszyć odzież na balkonie lub w ogrodzie. Koniec z rozkładanymi suszarkami przy kaloryferach! Spraw sobie wygodny sprzęt, dzięki któremu unikniesz wilgoci w mieszkaniu i szybko wysuszysz swoje ulubione ubrania! Mamy kilka ciekawych propozycji!

 Źródło: Pexels
ddv4gwe

Pojemna i oszczędna suszarka do ubrań od Samsunga

Suszarka od ubrań może być bardzo oszczędna. Potwierdza to model DV90T5240AT marki Samsung. Wielkość załadunku to w tym przypadku 9 kilogramów. Jako że jest to suszarka kondensacyjna z pompą ciepła, zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej. Roczne zużycie prądu szacuje się na około 194 kilowatogodziny. Naturalnie suszarką można sterować za pomocą smartfona. Silnik inwerterowy jest bardzo trwały i cichy. Urządzenie może być zamontowane na pralce, co pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience lub pralni. Niewielka ilość odzieży może być wysuszona w nawet 35 minut, co jest zasługą dedykowanego programu. Podświetlenie bębna ułatwia wyciąganie odzieży – już nic w nim nie zostanie!

Suszarki SAMSUNG kupisz: << TUTAJ! >>

Pojemna i oszczędna suszarka do ubrań od Samsunga Źródło: materiały partnera

W tej suszarce możesz także suszyć buty!

Sprzęt AGD marki BEKO jest bardzo ceniony przez użytkowników. Dobre noty zbiera także prezentowana suszarka. Mieści aż 9 kilogramów odzieży. Dzięki kondensacyjnej technologii pracy, zużycie energii jest niewielkie. Suszenie z pomocą pompy ciepła zapewnia wysoką wydajność. Suszarka dysponuje wieloma programami, które możesz dobrać w zależności od Twoich potrzeb. Wyświetlacz LCD i duży programator ułatwiają sterowanie sprzętem. Co więcej, w suszarce możesz wysuszyć również… buty! W zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany koszt, który pozwala zabezpieczyć obuwie przed obracaniem się. W ten sposób nie obijają się one o ścianki bębna. Bardzo sprytne i przydatne!

ddv4gwe

Tę funkcjonalną suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Suszarka BEKO PDH9544XM Źródło: materiały partnera

Tania i znakomicie oceniana suszarka Electrolux

Prezentowany model suszarki Electrolux możesz kupić sporo poniżej 3000 złotych. To świetna inwestycja, która gwarantuje same korzyści. Wielkość załadunku to w tym wypadku 8 kilogramów. Silnik inwerterowy i pompa ciepła gwarantują niskie zużycie prądu, a także trwałość urządzenia. Suszone ubrania nie gniotą się, a więc nie musisz ich prasować. To kolejna zaleta, o której często zapominają klienci. Odzież jest bezpieczna, bez względu na wybrany przez Ciebie program pracy. W trakcie pracy usuwanych jest także ponad 99,99% bakterii i wirusów. Suszarka jest naprawdę cicha. Podczas pracy generuje zaledwie 66 decybeli. To niewiele!

Suszarkę Electrolux kupisz: << TUTAJ! >>

Suszarka ELECTROLUX EW8H358PSP PerfectCare Źródło: materiały partnera

Suszarka Bosch z programem automatycznego czyszczenia

Ten model nie tylko szybko upora się z mokrymi po praniu ubraniami, ale również dokona automatycznego czyszczenia wymiennika. W bębnie suszarki mieści się 8 kilogramów odzieży. Kondensacyjna praca sprzętu przekłada się na niski poziom hałasu, trwałość sprzętu, a także niebywałą wydajność. Elektroniczny wyświetlacz zapewnia łatwe sterowanie. Suszarkę możesz zamontować na pralce, aby zaoszczędzić miejsce w łazience. Dzięki wyposażeniu w pompę ciepła, sprzęt jest bardzo ekonomiczny. Wiele automatycznych programów pozwala dostosować pracę urządzenia do ilości załadunku. Ubrania są bezpieczne, gdyż suszenie nie odbywa się w wysokiej temperaturze. To zasługa nowoczesnych rozwiązań, które wykorzystuje Bosch.

ddv4gwe

Tę praktyczną suszarkę kupisz: << TUTAJ! >>

Suszarka BOSCH WTM852MSPL Źródło: materiały partnera

Doskonała i niedroga suszarka Sharp

Wow, w cenie sporo poniżej 2500 złotych możesz kupić naprawdę dobry sprzęt. Prezentowana suszarka Sharp ma pojemność 8 kilogramów wsadu. Sprzęt wyposażono w intuicyjny programator oraz czytelny, elektroniczny wyświetlacz. Dzięki pompie ciepła, zużycie energii elektryczne jest niskie. Funkcja zapobiegania zagnieceniom ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Nie musisz już męczyć się z prasowaniem mocnych zagnieceń. Ubranie po wyciągnięciu z suszarki jest świeże, pachnące i niezwykle gładkie. SensitiveDrying System jest rozwiązaniem, które dopasowuje sposób suszenia do rodzaju tekstyliów. Kondensator czyści się sam, co pozwala zaoszczędzić kolejny, cenny czas.

Niedrogą suszarkę Sharp kupisz wygodnie: << TUTAJ! >>

Suszarka SHARP KD-HHH8S7GW2 Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Media Expert
ddv4gwe
ddv4gwe
Advertisement