Trwa ładowanie...

Torby miejskie. Klasa i funkcjonalność na lato 2014

Pojemna, wygodna i stylowa torba damska to niezbędny dodatek w każdej garderobie. W torebce obok kluczy, portfela i smartfona, warto mieć dodatkowe miejsce
na kosmetyczkę, butelkę wody mineralnej, laptopa lub książkę, która umili czas
w tramwaju. Trudno jednak znaleźć dużą, pakowną i wygodną torbę miejską, której większy rozmiar nie jest okupiony rezygnacją z eleganckiego szyku.

Torby miejskie. Klasa i funkcjonalność na lato 2014Źródło: wojewodzic.com.pl
d4dhyov
d4dhyov

Pojemna, wygodna i stylowa torba damska to niezbędny dodatek w każdej garderobie. W torebce obok kluczy, portfela i smartfona, warto mieć dodatkowe miejsce na kosmetyczkę, butelkę wody mineralnej, laptopa lub książkę, która umili czas w tramwaju. Trudno jednak znaleźć dużą, pakowną i wygodną torbę miejską, której większy rozmiar nie jest okupiony rezygnacją z eleganckiego szyku.

W znalezieniu optymalnej torby XXL dla kobiet, które przy zakupie nie chcą rezygnować ani z klasy, ani funkcjonalności, naprzeciw wychodzi marka Wojewodzic. Projektując najnowszą kolekcję na lato 2014, Wojewodzic zadbał o to, by znalazły się w niej także funkcjonalne torby w miejskim stylu, które klasą dorównują mniejszym torebkom.

Torby miejskie, to klasyczna forma i wiele udogodnień w użytkowaniu. Przemyślane, praktyczne rozwiązania nadające komfort użytkowania, stanowią podstawę toreb miejskich. Boczne zamki, zgrabnie powiększające smukłą torebkę, liczne przegrody na telefon i tableta, kieszenie zapinane na zamek, smyczka na klucze, czy zapinana na rzepy, wyjmowana kosmetyczka, to wyróżniki miejskiego stylu. Takie dodatki doskonale sprawdzą się podczas szybkiego wyjścia na zakupy, siłownię, do kina oraz dłuższego weekendowego wyjazdu za miasto lub wyjścia na plażę.

(fot. wojewodzic.com.pl)
Źródło: (fot. wojewodzic.com.pl)

Funkcjonalność jaką nam gwarantuje rodzimy producent, w żaden sposób nie ustępuje walorom estetycznym miejskich toreb. Szczególnie mogą się spodobać najnowsze skóry licowe o fakturze grochu. W propozycji na nadchodzący sezon letni, obok nasyconych barw – soczystej zieleni, mięty, fuksji i ciepłego oranżu - odnajdziemy też klasyczną biel, czerń i brąz. Wojewodzic zadbał również o to, by w kolekcji nie zabrakło gorących i egzotycznych motywów roślinnych.

na podstawie wojewodzic.com.pl/(gabi), kobieta.wp.pl

d4dhyov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dhyov