ModaTrendy lato 2020: Karolina Korwin-Piotrowska w lnianej koszuli z popularnej sieciówki

Trendy lato 2020: Karolina Korwin-Piotrowska w lnianej koszuli z popularnej sieciówki

Karolina Korwin-Piotrowska włożyła najmodniejszą koszulę lata 2020
Karolina Korwin-Piotrowska włożyła najmodniejszą koszulę lata 2020
Źródło zdjęć: © ONS
Dominika Czerniszewska
24.08.2020 17:21

Len to flagowa tkanina na letnie upały. Dlaczego? Pozwala skórze oddychać i redukuje potliwość. Przekonała się o tym Karolina Korwin-Piotrowska, która wybrała oversizową koszulę w ognistym kolorze.

Len od kilku sezonów wiedzie prym w letnich kolekcjach. Kobiety zazwyczaj wybierają sukienki i bluzki z tej tkaniny, a mężczyźni koszule i jasne szorty. W sezonie wiosna-lato 2020 została lekko zachwiana równowaga, ponieważ to oversizowe koszule były dedykowane paniom.

Lniana koszula z H&M

I tak Karolina Korwin-Piotrowska zaprezentowała na swoim Instagramie zdjęcie w czerwonej lnianej koszuli. Internautki od razu zasypały ją pytaniami, gdzie ją kupiła. Okazuje się, że możemy ją dostać w popularnej sieciówce H&M. Dostępna jest w różnych kolorach, a koszt to ok. 100 zł. Dodatkowo dziennikarka zaznaczyła, że jest niezniszczalna, ponieważ swoją kupiła rok temu. Trzeba przyznać, że świetnie wpisała się w obecnie panujące trendy!

Lniane koszule w chłodniejsze dni możemy spokojnie zestawić z dżinsami. Natomiast gdy za oknem skwar warto połączyć je z lnianymi spódnicami. Należy jednak pamiętać, że ta tkanina ma jedną wadę - łatwo się gniecie, ale latem możemy sobie pozwolić na dozę nonszalancji. Len warto zestawić z ubraniami, które nawiązują do stylu safari.

Źródło artykułu:WP Kobieta