UrodaTusze do rzęs zwiększające objętość, które naprawdę działają - do 40 zł

Tusze do rzęs zwiększające objętość, które naprawdę działają - do 40 zł

Tusze do rzęs zwiększające objętość, które naprawdę działają - do 40 zł
Źródło zdjęć: © iStock.com | iStock
10.10.2017 13:00, aktualizacja: 11.10.2017 15:38

Efektowne rzęsy w ostatnim czasie robią furorę. Odżywki do rzęs, triki makijażowe i oczywiście tusze. To wszystko zapewnia nam długie, gęste i grube rzęsy o aksamitnym połysku. Najbardziej pożądanym efektem jest pogrubienie rzęs. Które tusze oceniane są jako najlepiej pogrubiające? Przedstawiamy kilka propozycji. Uwaga, bo te tusze są teraz w promocji!

Pogrubiające tusze do rzęs — polecamy najlepsze

W naszym zestawieniu najlepszych tuszy pogrubiających rzęsy znalazły się zarówno marki sprawdzone i często wybierane przez kobiety, jak i te mniej doceniane. Tusz to kosmetyk codziennego użytku. Dlatego proponujemy te, których cena jest korzystna albo są w bardzo dobrej promocji, która pozwoli zamknąć nasz wydatek w kwocie 40 zł. Zadbana skóra wokół oczu i dobry tusz pogrubiający to podstawa wypoczętego wyglądu.

Tusz pogrubiający – ile warstw trzeba nałożyć i jak to zrobić?

Każdy, kto stosuje ten kosmetyk wie, że idealny tusz wyróżnia się co najmniej kilkoma cechami. Rodzaj szczoteczki, to czy jest wodoodporny oraz jaka jest siła pogrubiania, to podstawowe czynniki, na podstawie których wybieramy pogrubiający tusz do rzęs. Zawsze można nałożyć kolejną warstwę tuszu dla lepszego efektu, czy jednak jest to konieczne? Najlepiej, jeśli nakładamy jedną warstwę, ale nie każda szczoteczka na to pozwala. Nakładając niektóre tusze, nabieramy sporo kosmetyku, który musimy zostawić na krawędzi opakowania, a to zajmuje trochę czasu. Szukając idealnego tuszu, zwróć uwagę, czy na szczoteczce jest go tyle, ile potrzebujesz. Nałóż, wykonując zygzakowaty ruch do góry. Tuszując rzęsy prostym ruchem, także uzyskasz efekt przyciemnienia, ale rzęsy nie będą aż tak pogrubione.

Tusz i serum do rzęs – duet idealny

Oczekiwania co do efektu, jakie da nam pogrubiający tusz do rzęs, bywają różne. Dla jednej kobiety jedna warstwa dobrze pogrubiającego tuszu to aż nadto, dla innej udany efekt to teatralne rzęsy. Jednym ze sposobów na uzyskanie efektu naprawdę imponujących rzęs, który znaleźliśmy na jednym z kobiecych forów internetowych, jest duet serum do rzęs oraz dwóch lub trzech warstw pogrubiającego tuszu. Efekt grubszych rzęs będzie nam towarzyszył także wtedy, kiedy zrobimy demakijaż. Podobny produkt można dopasować do brwi.

Jeśli zależy nam na efekcie pięknych rzęs, nie musimy się skupiać na najdroższych i najbardziej znanych markach kosmetyków. Wiele mniej rozreklamowanych tuszy pogrubiających spełni swoje zadanie równie dobrze.

Tusz pogrubiający z efektem sztucznych rzęs

Coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi upiększające, które polegają na bardziej lub mniej trwałym zagęszczeniu rzęs. Nadal jednak to tusz jest bohaterem kosmetyczki, bo wystarczy jedno pociągnięcie, aby uzyskać efektowną stylizację rzęs. Niektóre kosmetyki oferują mocny efekt pogrubienia. Takiego teatralnego wręcz efektu trudno nie zauważyć. Zalotne spojrzenie i wachlarz rzęs najczęściej wystarczy za cały makijaż. Przypominamy, że jeśli akcentujemy usta, to nie oczy i na odwrót: Mocne rzęsy nie wymagają już intensywnego makijażu ust. Wystarczy krem BB i lekka pomadka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (62)