Trwa ładowanie...

Tylko udaje, że śpi? Kulisy instagramowych zdjęć Małgorzaty i Radosława Majdanów

Na kanapie "Dzień Dobry TVN" tym razem zasiadła para, która gdzie tylko się pojawi, wzbudza zainteresowanie. Wszystko przez regularnie wrzucane zdjęcia na instagramowy profil Małgorzaty Rozenek, a także najnowszy "secret project". Małżeństwo zdradziło, gdzie wyznaczyli granicę prywatności, czy nie mają siebie dosyć i jak wyglądają kulisy powstawania zdjęć na ich profile social media.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tylko udaje, że śpi? Kulisy instagramowych zdjęć Małgorzaty i Radosława MajdanówŹródło: Instagram.com
d44r51e
d44r51e

Dorota Wellman i Marcin Prokop zapytali parę o to, gdzie w ich przypadku leży granica, za którą media nie mają wstępu. Małgorzata Rozenek-Majdan wyjaśniła, że ich prywatna strefa to ich "prawdziwy dom". - Tam, gdzie są nasze dzieci, gdzie my żyjemy - wyjaśniła. Dziennikarz dopytywał, że internet momentami opływa w najnowsze zdjęcia z ich domu, a świąteczne fotografie budziły spore zainteresowanie.
- Chwalę się tym, bo ja uwielbiam swoje dekoracje. Ale to mój wybór, że chcę pokazać tę ścianę czy inną - wyjaśniła gwiazda. A Radosław Majdan dodał: - My wiemy, co jest dla nasz ważne. Nasza intymność rodzinna jest zachowana.

W trakcie burzliwej dyskusji z pewnym momencie prowadzący zeszli na temat szeroko komentowanych zdjęć z półnagim Radosławem Majdanem na łóżku i jego małżonką robiącą selfie. Były bramkarz rzucił, że wtedy "tylko udaje, że śpi". Małgorzata natychmiast zaczęła prostować ten komentarz, wyjaśniając, że uwiecznianie momentów łóżkowych i widoków śpiącego ukochanego to jej sposób na "uczczenie, że się budzimy", bo w trakcie nagrań do ostatniego programu budzili się w różnych okolicznościach, nie zawsze w czystej i pachnącej pościeli.

Pod koniec rozmowy Marcin Prokop zapytał wprost, czy małżeństwo nie ma przesytu bycia razem. W końcu razem mieszkają i pracują.
- Szczerze? W ogóle nie. Jak coś się dzieje, a nie jestem z Radziem, to od razu mam ochotę do niego zadzwonić i mu wszystko opowiedzieć - odpowiedziała Małgorzata Rozenek.

d44r51e

Jak widać, sielanka w małżeństwie trwa, a może to po prostu doskonałe zgranie charakterów i sztuka chodzenia na kompromisy. Niejedno małżeństwo z długoletnim stażem podkreśla, że to właśnie są sekrety udanego związku i relacji dwojga ludzi.

(( embed.quiz 6135650067031681

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d44r51e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44r51e