Uchodzili za idealną parę. Po kilku latach udzieliła wywiadu

Uchodzili za idealną parę. Po kilku latach udzieliła wywiadu

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak uchodzili za idealną parę
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak uchodzili za idealną parę
Źródło zdjęć: © AKPA
22.11.2023 07:51, aktualizacja: 22.11.2023 08:43

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż Piotr uchodzili za idealną parę. Ich małżeństwo zakończyła jednak tragiczna śmierć producenta filmowego, który zginął w 2019 roku. Kilka lat później prezenterka ujawniła prawdę na temat ich związku. - Zawsze wszystko kręciło się wokół Piotrka - powiedziała.

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie 18 sierpnia 2019 roku w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Według zeznań świadków, producent odwoził wówczas motorówką przyjaciela oraz kelnerkę z pobliskiej restauracji i w pewnym momencie wypadł za burtę. Jego ciało odnaleziono w jeziorze pięć dni po rozpoczęciu poszukiwań.

Piotr Woźniak-Starak był związany z prezenterką Agnieszką Szulim. Para wzięła ślub 27 sierpnia 2016 roku i była razem do dnia śmierci producenta.

Agnieszka Woźniak-Starak o związku z mężem

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu dla magazynu "Pani", w którym opowiedziała o kulisach związku ze zmarłym mężem. Okazało się, że to Woźniak-Starak wiódł w nim prym.

- To był związek, w którym nikt nie dominował, bo i tak zawsze wszystko kręciło się wokół Piotrka. A tak poważnie, oboje mieliśmy silne charaktery, byliśmy dla siebie partnerami. Chociaż rzeczywiście można powiedzieć, że Piotrek dla wszystkich bliskich osób był takim epicentrum wszechświata, jakąś siłą napędową. To wokół niego kręciło się życie, czy to było nasze życie, czy życie firmy - ujawniła.
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w 2018 roku
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w 2018 roku © AKPA | AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Partnerzy Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się we wrześniu 2015 roku podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN. Piotr Woźniak-Starak wyszedł nagle na scenę i oznajmił:

"To jest kobieta mojego życia i dzisiaj mój ojciec by się bardzo zdziwił. Żałuję, że go z nami nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko, czy zostaniesz moją żoną?".

Prezenterka przybiegła do niego, rzuciła się w ramiona i popłakała. Otrzymał "tak".

Wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak była żoną Adama Badziaka, za którego wyszła za mąż 6 września 2008 roku. Para rozstała się w 2012 roku, a rozwiodła trzy lata później.

Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka lat była związana z Adamem Badziakiem
Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka lat była związana z Adamem Badziakiem© AKPA | Jacek Kurnikowski

Według doniesień medialnych, od 2020 roku Woźniak-Starak spotyka się z Maciejem Pasikowskim.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.