Uczeń podsumował Dodę. Zdjęcie wypracowania krąży po sieci

Uczeń podsumował Dodę. Zdjęcie wypracowania krąży po sieci

Doda "została rozpracowana"
Doda "została rozpracowana"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.09.2023 10:22, aktualizacja: 29.09.2023 11:44

Na Instagramie Dody pojawił się rozbrajający wpis. Artystka udostępniła fotografię z krótką szkolną rozprawką, której jest... bohaterką. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia.

Doda należy do gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Spoglądając na jeden z ostatnich wpisów wokalistki, można stwierdzić, że czyta też wiadomości od fanów, które lądują na jej skrzynce. Artystka zdecydowała się udostępnić zdjęcie pracy pewnego ucznia. Napisana przez niego charakterystyka rozczuliła i rozbawiła piosenkarkę.

"Cała Doda w jednym wypracowaniu"

Zadaniem ucznia było napisanie charakterystyki wybranej przez siebie osoby. Celem ćwiczenia było wykazanie się poprawnym użyciem związków frazeologicznych. Bohaterką krótkiego wypracowania została Doda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po wstępie dotyczącym kariery filmowej i muzycznej Dody, a także opisaniu jej wyglądu, uczeń skupił się na charakterze wybranej przez siebie postaci.

"Jest uparta, nie uznaje kompromisów. Zawsze przekonana o swojej racji, a czasem bywa za bardzo nerwowa. Lubi podkreślać, że cały czas jest sobą i cieszy się, że taka jest. Czasem lubi leżeć jak placek i zachowuje się jak francuski piesek" - czytamy w ćwiczeniach.

Z zakończenia dowiadujemy się, że powyższe cechy charakteru Dody ujawniły się już podczas jej pierwszych publicznych występów. Autor charakterystyki na koniec podkreśla, że jego zdaniem Doda jest najlepszą piosenkarką na świecie.

"Zostałam rozpracowana" - napisała Doda.

Wpis wyjątkowo rozbawił instagramowych obserwatorów wokalistki. Pod potem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Cała Doda w jednym wypracowaniu. Zapomniał(a) dodać, że królowa jest tylko jedna";
"Zapomniał dodać, że ostatnio ciągle określa wszystko mianem "amazing" i na początku swojej kariery ubóstwiała róż, a teraz lawendę i miała swoje lody Doda w kształcie korony i były bardzo dobrej jakości, a "Maja podaj torbę" i "jest to Gucci" stworzyło nową definicję w Słowniku Języka Polskiego" - przeczytamy wśród licznych wypowiedzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta