Trwa ładowanie...
d4c79td

Uprawiali seks w centrum Krakowa. Straż miejska wlepiła im mandat

Do niecodziennego zdarzenia doszło w centrum Krakowa. Pewna para nie mogła powstrzymać emocji i zdecydowała się na seks w przestrzeni publicznej. Na miejsce miłosnej uciechy wybrała wylot tunelu. Sytuacji przyglądali się świadkowie, którzy zadzwonili po straż miejską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strażnicy miejscy, którzy zostali wezwani do niecodziennego zdarzenia. Zdjęcie ilustracyjne
Strażnicy miejscy, którzy zostali wezwani do niecodziennego zdarzenia. Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)
d4c79td

"Zdarzenie tuneLOVE” – tak sprawę nazwali strażnicy miejscy, którzy zostali wezwani do niecodziennego zdarzenia. W słoneczny dzień, w centrum Krakowa, przy wylocie tunelu przy ulicy św. Rafała Kalinowskiego w pobliżu dworca autobusowego, spotkali parę, która uprawiała seks.

Uprawiali seks w centrum Krakowa

Strażników zawiadomili świadkowie zdarzenia. Ich uwagę zwróciły damskie spodnie na chodniku. - Wkroczyliśmy do akcji, bo zawołali nas świadkowie zdarzenia. A dowodem na to, że akcja była, świadczyły, chociażby leżące na chodniku damskie spodnie. Nie przeciągaliśmy tematu, bo w sumie było dość niezręcznie. Zakończyliśmy sprawę na dwóch mandatach – relacjonują strażnicy na oficjalnym profilu krakowskiej Straży Miejskiej na Facebooku.

d4c79td

- Miłość nie wybiera... ani miejsca, ani czasu. Nawet jeżeli tym miejscem jest ruchliwy rejon dworca autobusowego, a do ciszy nocnej jeszcze trochę brakuje – podsumowali.

Według kodeksu wykroczeń za "nieobyczajne zachowania" można dostać karę aresztu, ograniczenia wolności lub mandat do 1500 zł.

Zakrywanie twarzy i ust w komunikacji miejskiej. Która maseczka najlepsza na upał?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4c79td

Podziel się opinią

Share
d4c79td
d4c79td