UrodaFryzuryCool Girl Bob. Jaka fryzura kryje się za tą intrygującą nazwą? Sprawdź, jak poddać ją układaniu

Cool Girl Bob. Jaka fryzura kryje się za tą intrygującą nazwą? Sprawdź, jak poddać ją układaniu

Cool Girl Bob idealnie sprawdzi się u kobiet mających naturalnie kręcone włosy.
Cool Girl Bob idealnie sprawdzi się u kobiet mających naturalnie kręcone włosy.
Źródło zdjęć: © Getty Images
01.07.2020 09:36

Cool Girl Bob to fryzura gładka u nasady i roztrzepana na końcach. Od pewnego czasu jest uznawana za jedną z najmodniejszych fryzur sezonu, a wszystko zawdzięcza niewymagającej stylizacji. Choć z pozoru Cool Girl Bob przypomina klasykę z gatunku boba, to jednak finalny efekt i sposób układania diametralnie się różni.

Cool Girl Bob spodoba się kobietom, które cenią sobie neutralne podejście do codziennej stylizacji włosów. W końcu nikt nie przepada za długim staniem przed lustrem i ciągłym poprawianiem pasm z każdej strony. Właśnie Cool Girl Bob gwarantuje, że w zaledwie kilka minut można cieszyć się modną i efektowną fryzurą.

Cool Girl Bob – jak wygląda fryzura?

Długość Cool Girl Bob jest typowa dla klasycznego boba, ale należy indywidualnie dobrać najlepsze cięcie dla siebie (za ucho lub za brodę). Przede wszystkim charakteryzuje się gładkimi włosami u nasady oraz nieco roztrzepanymi na końcach. W tej wersji Cool Girl Bob ważny jest przedziałek na środku głowy. Bardzo często fryzura w tym stylu zestawiana jest z różnymi koloryzacjami – świetnym pomysłem są jaśniejsze pasemka. Dzięki temu Cool Girl Bob zyska na wielowymiarowości oraz blasku. Możesz także połączyć fryzurę z modnymi ostatnio pastelowymi kolorami.

Cool Girl Bob – jak go osiągnąć?

Fryzura Cool Gil Bob będzie najlepiej wyglądać na włosach, które mają naturalną tendencję do kręcenia. Wówczas codzienna stylizacja nie będzie wymagać zbyt dużego wysiłku. Wystarczy, że spryskasz pasma solą morską i wysuszysz je suszarką z dyfuzorem. Co w przypadku prostych włosów? Na szczęście Cool Girl Bob można przygotować i ze sztywnych pasm. Po prostu wetrzyj w nie piankę odpowiednią do stylizacji, a następnie zakręć pojedyncze pasma na prostownicy. Cool Girl Bob z natury powinien być roztrzepany, ale wymaga to efektownej kontroli na głowie. Staraj się wybierać różne kosmetyki do stylizacji, które pozwolą na osiągnięcie przeróżnych efektów. Obudź wyobraźnię i poszukaj dla siebie najlepszej wersji tej modnej fryzury.