Blisko ludziUrodziła 7-kilogramowe dziecko. Tak wygląda po latach maluch

Urodziła 7‑kilogramowe dziecko. Tak wygląda po latach maluch

Chłopczyk urodził się, ważąc aż 6,6 kg
Chłopczyk urodził się, ważąc aż 6,6 kg
Źródło zdjęć: © TikTok

12.04.2021 07:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poród tej Amerykanki kilka lat temu wstrząsnął internetem. Wszystko za sprawą niemowlęcia, które przyszło na świat, ważąc aż 7 kilogramów. Z powodu rozmiarów dziecka każdy z filmików dotyczących porodu kobiety wzbudzał ogromne poruszenie. Dziś noworodek-gigant ma już 5-latek. Dalej jest tak dużym dzieckiem?

Wszystko zaczęło się pięć lat temu. Jedna z TikTokerek poprosiła swoich followersów o podzielenie się zdjęciami z dużymi dziećmi. Pomysłodawczyni zabawy nie spodziewała się jednak tak szokującego zdjęcia, jak to, które podesłała mama 7-kilogramowego malca.

Maluch-gigant

Jedna z użytkowniczek, bo o niej mowa, umieściła w odpowiedzi na zabawę na swoim profilu wyjątkowe wideo złożone z kilku zdjęć. Na początku pojawiała się fotografia ze szpitala. Widać na niej lekarzy trzymających noworodka, który rozmiarami przypominał już blisko roczne dziecko. Chłopczyk urodził się, ważąc 6,6 kg i miał aż 60 cm długości. Rodzice malucha od razu ubierali go w rzeczy przeznaczone dla 6-miesięcznych dzieci.

Krótki klip błyskawicznie zdobył ogromną popularność w sieci - został obejrzany ponad 30 milionów razy. W związku z tym mama chłopczyka postanowiła po latach przygotować kolejne wideo.

Okazuje się, że dziś chłopiec ma już pięć latek i rozwija się, jak jego rówieśnicy. Jak przekazała dumna mama, jej synek uwielbia futbol, baseball oraz ciężarówki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także