Trwa ładowanie...

Urodziła po pięćdziesiątce. Starsza córka broni matkę przed hejterami

Użytkowniczka TikToka pochwaliła się radością swojej mamy, która zaszła w kolejną ciążę w wieku 51 lat. Nagranie szybko stało się viralem, nie brakowało jednak negatywnych komentarzy. Internauci twierdzili, że kobieta w tym wieku nie powinna decydować się na dziecko. Córka 51-latki zabrała głos.

Share
51-latka urodziła zdrowego syna - zdjęcie poglądowe 51-latka urodziła zdrowego syna - zdjęcie poglądowe Źródło: Adobe Stock, fot: Adobe
dmyuivn

Dla wielu kobiet ciąża to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu. Świadomość o tym, że wkrótce zostanie się mamą dla wielu z nas stanowi niezwykle ważny punkt w życiu. Czasem pomiędzy dziećmi jest duża różnica wieku, z różnych powodów. Użytkowniczka TikToka przyznała, że jej mama bardzo chciała mieć drugie dziecko. Dlatego też zdecydowała się na metodę in vitro. Kobieta w wieku 51 lat urodziła upragnione maleństwo. Niektóre komentarze w sieci były poniżej wszelkiego poziomu. Świeżo upieczona siostra broni decyzji swojej mamy i tłumaczy ją w prosty sposób.

Urodziła po 50-tce. Zarzucają jej, że jest nieodpowiedzialna

Kayla Caldwell udokumentowała ciążę swojej mamy na TikToku. Wiele osób cieszyło się radością kobiet wraz z nimi. Zwłaszcza że 51-latka marzyła o kolejnym dziecku, jednak niestety nie mogła zajść w ciążę jedynie siłami natury. Kobieta w końcu zdecydowała się na zabieg in vitro, który zakończył się sukcesem. Kayla przyznała, że mama nie posiadała się z radości i dawno nie była tak szczęśliwa, jak teraz. Chłopczyk musiał pozostać kilka dni na intensywnej terapii dla noworodków, ale szybko mógł pojechać do domu. Teraz cały i zdrów jest razem z rodziną. To jednak nie powstrzymało fali hejterskich komentarzy.

dmyuivn

"To zupełnie nieodpowiedzialne";

"Zobaczysz, za pewien czas to ty będziesz musiała się zająć wychowywaniem rodzeństwa";

"Gratulacje dla wszystkich mam"

Wśród morza uszczypliwych komentarzy pojawiło się jednak sporo podobnych historii kobiet, które zdecydowały się na macierzyństwo w późnym wieku, i dziś są szczęśliwymi mamami. Część przyznała również, że opowieść o mamie Kayli przynosi im nadzieję, że same również doczekają się maleństwa.

dmyuivn

"Mam 45 lat i próbuję mieć kolejne dziecko. To daje mi nadzieję";

"Mojej przyjaciółce powiedziano, że nigdy nie będzie mogła mieć dziecka… Urodziła zdrowego chłopca w wieku 50 lat. Gratulacje dla wszystkich mam" - czytamy pod viralującym tiktokiem.

Na późne macierzyństwo decyduje się coraz więcej kobiet. Przykłady można znaleźć nawet w polskim show-biznesie. Wystarczy wspomnieć Katarzynę Sokołowską, która niedawno podzieliła się radosną nowiną. Po 40. roku życia urodziły również Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Kożuchowska oraz Katarzyna Skrzynecka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dojrzałe macierzyństwo z punktu widzenia mamy i medycyny

dmyuivn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmyuivn
dmyuivn