Blisko ludziUrszula Dudziak planowała huczny ślub na Zanzibarze. Dlaczego zwleka?

Urszula Dudziak planowała huczny ślub na Zanzibarze. Dlaczego zwleka?

Dlaczego Urszula Dudziak zwleka ze ślubem?
Dlaczego Urszula Dudziak zwleka ze ślubem?
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
19.12.2021 10:55

Urszula Dudziak często podkreśla, że "serce nie siwieje". Sama jest doskonałym przykładem na to, że miłość można znaleźć w każdym wieku. Związek z Bogdan Tłomińskim wydawał się być idealny. Dlaczego więc gwiazda zwleka ze ślubem?

Urszula Dudziak miała bardzo burzliwe życie miłosne. Przeżyła dwa trudne rozwody, a także samobójczą śmierć ukochanego, Jerzego Kosińskiego. W 2013 r. los postawił na jej drodze kapitana żeglugi wielkiej, Bogdana Tłomińskiego. Para stworzyła opartą na wzajemnej trosce i zaufaniu relację, której przypieczętowaniem miał być huczny ślub.

Miał być ślub

Bogdan Tłomiński oświadczył się piosenkarce w 2015 r. Od tamtej pory para snuła ślubne plany. Ceremonia miała się odbyć na Zanzibarze, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Pandemia jednak pokrzyżowała plany zakochanych. Zamiast Zanzibaru, jest za to… Podlasie, gdzie para niedawno kupiła dom.

"Miłość to nie motyle w brzuchu, momenty fascynacji. Miłość to czułość okazywana sobie codziennie w drobnych gestach, czasem chwile samotności" - powiedziała wokalistka w wywiadzie dla "Na żywo".

Podczas lockdownu para doszła do wniosku, że jest im dobrze tak, jak jest, a papier nie jest im potrzebny do szczęścia.

Namiętność nie zna wieku

Para nie ukrywa, że seks odgrywa w ich związku ważną rolę. 

"Kochamy seks i jest on nieodłączną częścią naszego szczęśliwego związku. Jest dużo takich par, tylko ludzie wstydzą się o tym mówić. Bo jak to? Ma 75 lat i uprawia seks? Nie wypada. Ale ja cały czas mówię, że nie wypada mówić słów "nie wypada". Przecież to jest piękne mieć seks z osobą, którą się kocha i szanuje. Jestem za tym, żeby burzyć stereotyp, który jest niesprawiedliwy i krzywdzący" - przyznała gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Viva".

Bogdan Tłomiński przyznał, że kluczowe dla ich związku jest hołdowanie tym samym wartościom.

"Będzie, co los chce. Ważne, że dbamy o siebie, zdrowie, nie jemy byle czego. Staramy się żyć mądrze, ekologicznie. Zwracamy się ku wartościom duchowym, nie materialnym. Wierzymy, że przed nami dużo lat aktywnego życia" - wyznał.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta