Trwa ładowanie...

Urszula Dudziak planowała huczny ślub na Zanzibarze. Dlaczego zwleka?

Urszula Dudziak często podkreśla, że "serce nie siwieje". Sama jest doskonałym przykładem na to, że miłość można znaleźć w każdym wieku. Związek z Bogdan Tłomińskim wydawał się być idealny. Dlaczego więc gwiazda zwleka ze ślubem?

Dlaczego Urszula Dudziak zwleka ze ślubem?Dlaczego Urszula Dudziak zwleka ze ślubem?Źródło: fot. AKPA, fot: AKPA
d3s2lm9

Urszula Dudziak miała bardzo burzliwe życie miłosne. Przeżyła dwa trudne rozwody, a także samobójczą śmierć ukochanego, Jerzego Kosińskiego. W 2013 r. los postawił na jej drodze kapitana żeglugi wielkiej, Bogdana Tłomińskiego. Para stworzyła opartą na wzajemnej trosce i zaufaniu relację, której przypieczętowaniem miał być huczny ślub.

Miał być ślub

Bogdan Tłomiński oświadczył się piosenkarce w 2015 r. Od tamtej pory para snuła ślubne plany. Ceremonia miała się odbyć na Zanzibarze, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Pandemia jednak pokrzyżowała plany zakochanych. Zamiast Zanzibaru, jest za to… Podlasie, gdzie para niedawno kupiła dom.

"Miłość to nie motyle w brzuchu, momenty fascynacji. Miłość to czułość okazywana sobie codziennie w drobnych gestach, czasem chwile samotności" - powiedziała wokalistka w wywiadzie dla "Na żywo".

d3s2lm9

Podczas lockdownu para doszła do wniosku, że jest im dobrze tak, jak jest, a papier nie jest im potrzebny do szczęścia.

Namiętność nie zna wieku

Para nie ukrywa, że seks odgrywa w ich związku ważną rolę. 

"Kochamy seks i jest on nieodłączną częścią naszego szczęśliwego związku. Jest dużo takich par, tylko ludzie wstydzą się o tym mówić. Bo jak to? Ma 75 lat i uprawia seks? Nie wypada. Ale ja cały czas mówię, że nie wypada mówić słów "nie wypada". Przecież to jest piękne mieć seks z osobą, którą się kocha i szanuje. Jestem za tym, żeby burzyć stereotyp, który jest niesprawiedliwy i krzywdzący" - przyznała gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Viva".

d3s2lm9

Bogdan Tłomiński przyznał, że kluczowe dla ich związku jest hołdowanie tym samym wartościom.

"Będzie, co los chce. Ważne, że dbamy o siebie, zdrowie, nie jemy byle czego. Staramy się żyć mądrze, ekologicznie. Zwracamy się ku wartościom duchowym, nie materialnym. Wierzymy, że przed nami dużo lat aktywnego życia" - wyznał.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Urszula Dudziak o "The Voice Senior": "Chodzi o to, aby zasypać rów między starszą a młodszą generacją"

d3s2lm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s2lm9