Trwa ładowanie...
d3w27o7

"Uwaga! Ksiądz!" Niepokojące znaki pojawiły się w Toruniu

Przy kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny na toruńskich Koniuchach w nocy z 20 na 21 lutego pojawiły się znaki ostrzegawcze. Mają związek z oskarżeniami wobec wikarego, który jest podejrzany o molestowanie nieletnich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Toruniu pojawiły się znaki ostrzegawcze
W Toruniu pojawiły się znaki ostrzegawcze (Facebook.com)
d3w27o7

O sytuacji poinformowano na facebookowej stronie Toruński Strajk Kobiet, publikując zdjęcia znaków z napisem "Uwaga! Ksiądz!" i wymowną grafiką. Pod fotografiami widnieje podpis: "Wieczorny powrót z Koniuch, a przy kościele w którym dochodziło do molestowania takie znaki!"

Toruńska parafia znalazła się na interaktywnej mapie kościelnej pedofilii w Polsce, przygotowanej przez fundację "Nie Lękajcie się". "Wikary parafii pw. Miłosierdzia Bożego i Świętej Faustyny, katecheta oskarżony o molestowanie gimnazjalistek" - taki wpis widnieje na mapie przy wspomnianej toruńskiej parafii.

d3w27o7
Nie Lękajcie Się
Podziel się

Nie wiadomo, kto stoi za rozstawieniem znaków przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego i Świętej Faustyny. Wiadomo jednak, że zarzuty względem wikariusza nie zostały udowodnione i nie wszczęto postępowania prawnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Coraz więcej ofiar księży pedofilów zabiera głos. Widać to na mapie

d3w27o7

Podziel się opinią

Share

d3w27o7

d3w27o7
d3w27o7