Trwa ładowanie...

Viola Kołakowska podważa istnienie koronawirusa. Celebrytka kolejny raz przedstawia swoją wersję wydarzeń

Viola Kołakowska należy do grona osób sceptycznie podchodzących do pandemii. Aktorka i modelka zapowiedziała już, że nie będzie nosić maseczki, a teraz podpiera swoje zdanie prywatną rozmową z tajemniczym politykiem.

Share
Viola Kołakowska
Viola KołakowskaŹródło: ONS
d3fsyny

Viola Kołakowska lubi raczyć swoich obserwatorów antypandemicznymi teoriami. Celebrytka wierzy, że to, co dzieje się na świecie to spisek, dlatego nie zamierza obawiać się zarażenia ani tym bardziej dostosowywać się do zaleceń rządzących.

Viola Kołakowska wyczuwa spisek

Kołakowska stanowczo odmawia zasłaniania ust i nosa, bo wychodzi z założenia, że z maseczką na twarzy mogłaby umrzeć. " Ja nie zamierzam nosić ani w żółtej, ani czerwonej, ani zielonej, ani żadnej innej strefie żadnej maski na twarzy na powietrzu, w naturze, gdzie mamy naturalne prawo do oddychania. Bez oddychania nie ma życia. Jak przestaniemy oddychać, to umrzemy, nie będziemy żyć" - ogłosiła.

Celebrytka jest świadoma, że takie podejście wywołuje wiele kontrowersji, dlatego postanowiła podeprzeć swoje wypowiedzi zdawkowymi wspomnieniami rozmowy z tajemniczym politykiem, który miał wyjawić, że polski rząd wprowadza obostrzenia tylko dlatego, że musi dostosować się do zaleceń mocarzy tego świata.

"Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych rządu światowego, to mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna" - relacjonuje, wypowiedz anonimowego polityka, Viola Kołakowska. "Mówiłam wam, że chodzi o grubszą sprawę. To jest przykrywka do grubej sprawy, która się odbywa, do tzw. światowego resetu. W przeciągu dwóch lat zmienią się wszystkie systemy: finansowe, rządowe" - alarmuje osobowość ze świata show-biznesu.

d3fsyny

Tymczasem Polska i świat walczą z koronawirusem. Z danych przekazanych przez Światową Organizację Zdrowia wynika, że na całej planecie potwierdzono ponad 37,3 mln zakażeń koronawirusem, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 1,074 mln osób.

Viola Kołakowska Instagram
Viola KołakowskaŹródło: Instagram

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fsyny

Podziel się opinią

Share
d3fsyny
d3fsyny