Blisko ludzi"Vogue" apeluje o wsparcie. Fani są zachwyceni ich postawą

"Vogue" apeluje o wsparcie. Fani są zachwyceni ich postawą

"Vogue" apeluje o wsparcie. Fani są zachwyceni ich postawą
Źródło zdjęć: © PAP/Instagram
06.02.2020 15:55, aktualizacja: 07.02.2020 07:32

Jeden z najpopularniejszych magazynów lifestyle'owych, nazywanych przez wielu "biblią mody", apeluje o pomoc dla Wenecji. Redaktor naczelny "Vogue Poland" na swoim profilu na Instagramie opublikował najnowszą okładkę z ważnym przekazem.

Na profilu redaktora naczelnego "Vogue Poland" Filipa Niedenthala pojawiła się najnowsza okładka włoskiej edycji magazynu. Najnowszy numer jest wyjątkowy. Na okładce znajduję się modelka Vittoria Ceretti, która trzyma glinianą tabliczkę, na której znajduję się apel i krótka instrukcja, jak możemy dołożyć swoją "cegiełkę" do ratowania tego historycznego miasta. Magazyn chce zwrócić uwagę całego świata na powodzie, które nękają Wenecję.

"Vogue" apeluje o pomoc. Chodzi o Wenecję

W mediach regularnie pojawiają się doniesienia o podwyższonym stanie wód w Wenecji. Miasto nadal nie pozbierało się z listopadowej powodzi, a już mierzy się z kolejnymi falami. Woda wyrządza nieodwracalne szkody, a miasto pozostaje bezradne.

Czytelnicy gazety są zachwyceni inicjatywą. Pod postem polskiego redaktora naczelnego pojawiło się wiele pozytywnych głosów w komentarzach. "Świetny pomysł z tą okładką i super zdjęcie! Wenecja to dziedzictwo kulturowe, warto ratować. Kocham to miasto!", "To może u nas apel o sadzenie drzew, ochronę lasów, zwierząt i czyste powietrze?", "Genialne" - pisali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta