ycipk-1zxpjv

W koszuli męża, z pilotem w ręku. Kasia Cichopek szaleje w domu

Kiedy większość z nas przygotowuje się do świąt - robi zakupy, stoi w kolejkach, przygotowuje prezenty, sprząta dom - niektórzy znajdują także czas na "przyjemności". Do grona tych drugich z pewnością należy Kasia Cichopek. Jej ostatnie zdjęcie na instagramowym profilu pokazuje, że aktorka robi sobie przerwy w pracy. Wówczas skacze po łóżku w koszuli męża i z pilotem w ręku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przerwa w przygotowaniach do świąt.
Przerwa w przygotowaniach do świąt. (Instagram.com)
ycipk-1zxpjv

Kasia zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym widać, jak skacze po łóżku w białej, obszernej koszuli. W ręku trzyma pilot od telewizora. Fotografię podpisała: "Kto też tak czasem ma, ręka do góry. Jakoś trzeba przetrwać gorączkę świąteczną i poniedziałek. Pościel #misslucy to dobry pomysł na #prezent @zasmakujradosci #zasmakujradosci #posciel #bedroom #gift #swiatecznaposciel".

Po pierwsze wygląda na to, że Cichopek jest zachwycona nowymi poszewkami na pościel, które wyjęła specjalnie na święta. Po drugie, z podpisu aktorki wynika, że właśnie zrobiła sobie chwilę odpoczynku od gorączki, która do Wigilii zdąży dopaść jeszcze nie raz. Po trzecie, komu z nas nie zdarzyło się choć raz powygłupiać z pilotem czy dezodorantem w ręku? Każdy ma w sobie duszę gwiazdy rocka, a pilot czy dezodorant świetnie imitują mikrofon.

ycipk-1zxpjv

Warto też zwrócić uwagę na to, że Kasia ma na sobie jedynie koszulę. Dzięki temu widać jej zgrabną, filigranową sylwetkę. "Sexy", "Super zdjęcie", "Też tak mam" - czytamy w komentarzach pod fotografią. Wam też zdarza się takie szaleństwo w domu?

Zobacz także: Cichopek broni się przed "popularnością": Kiedy zakładam okulary, mało osób mnie poznaje

ycipk-1zxpjv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zxpjv

ycipk-1zxpjv
ycipk-1zxpjv