Trwa ładowanie...
d48k7l6

W koszuli męża, z pilotem w ręku. Kasia Cichopek szaleje w domu

Kiedy większość z nas przygotowuje się do świąt - robi zakupy, stoi w kolejkach, przygotowuje prezenty, sprząta dom - niektórzy znajdują także czas na "przyjemności". Do grona tych drugich z pewnością należy Kasia Cichopek. Jej ostatnie zdjęcie na instagramowym profilu pokazuje, że aktorka robi sobie przerwy w pracy. Wówczas skacze po łóżku w koszuli męża i z pilotem w ręku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przerwa w przygotowaniach do świąt.
Przerwa w przygotowaniach do świąt. (Instagram.com)
d48k7l6

Kasia zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym widać, jak skacze po łóżku w białej, obszernej koszuli. W ręku trzyma pilot od telewizora. Fotografię podpisała: "Kto też tak czasem ma, ręka do góry. Jakoś trzeba przetrwać gorączkę świąteczną i poniedziałek. Pościel #misslucy to dobry pomysł na #prezent @zasmakujradosci #zasmakujradosci #posciel #bedroom #gift #swiatecznaposciel".

Po pierwsze wygląda na to, że Cichopek jest zachwycona nowymi poszewkami na pościel, które wyjęła specjalnie na święta. Po drugie, z podpisu aktorki wynika, że właśnie zrobiła sobie chwilę odpoczynku od gorączki, która do Wigilii zdąży dopaść jeszcze nie raz. Po trzecie, komu z nas nie zdarzyło się choć raz powygłupiać z pilotem czy dezodorantem w ręku? Każdy ma w sobie duszę gwiazdy rocka, a pilot czy dezodorant świetnie imitują mikrofon.

d48k7l6

Warto też zwrócić uwagę na to, że Kasia ma na sobie jedynie koszulę. Dzięki temu widać jej zgrabną, filigranową sylwetkę. "Sexy", "Super zdjęcie", "Też tak mam" - czytamy w komentarzach pod fotografią. Wam też zdarza się takie szaleństwo w domu?

Zobacz także: Cichopek broni się przed "popularnością": Kiedy zakładam okulary, mało osób mnie poznaje

d48k7l6

Podziel się opinią

Share

d48k7l6

d48k7l6