Pamiętacie Sabrinę? Tak dziś wygląda 56-latka

Pamiętacie Sabrinę? Tak dziś wygląda 56‑latka

Sabrina Salerno cieszyła się sporą popularnością w latach 80. i 90.
Sabrina Salerno cieszyła się sporą popularnością w latach 80. i 90.
Źródło zdjęć: © YouTube | kadr z teledysku
15.03.2024 07:48, aktualizacja: 15.03.2024 08:13

Sabrina Salerno, modelka, wokalistka i aktorka, 15 marca 2024 roku skończyła 56 lat. Jak Włoszka zmieniła się od czasów, kiedy każdy znał jej nazwisko i nucił śpiewane przez nią hity?

Lata 80. i 90. bez dwóch zdań należały do Sabriny Salerno. Jej największe hity, czyli m.in. utwory "Boys" oraz "Sexy girl" śpiewał cały świat. Choć zaczynała jako modelka, to właśnie muzyka przyniosła jej największą popularność. Później dzięki zdobytemu rozgłosowi pojawiła się w kilku produkcjach filmowych. Czy dziś w Sabrinie Salerno rozpoznamy jeszcze gwiazdę ubiegłych dekad?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sabrina ma 56. urodziny. Singiel "Boys" otworzył jej drzwi do kariery

Ogromny sukces piosenki znanej chyba przez wszystkich miał miejsce w 1987 roku. Od tej pory imię Sabriny gościło na wszystkich listach przebojów muzyki rozrywkowej. Salerno skupiła się na muzyce i wydawała kolejne hity. Trasy koncertowe pozwoliły zwiedzić wokalistce duży kawałek świata. Gdzie by się nie znalazła, była witana z serdecznością i okrzykami zachwytu. Fani gwiazdy nie byli też obojętni na jej urodę, a sama Sabrina bez skrupułów eksponowała sylwetkę w teledyskach.

Salerno wydała łącznie dziewięć albumów. Artystka, dzięki mediom społecznościowym, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej konto na Instagramie posiada ponad milion obserwujących. To właśnie dzięki sieci wielbiciele Sabriny mogą dowiedzieć się, co dziś u niej słychać i jak dziś wygląda.

Wokalistka chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z życia prywatnego, ale także efekty sesji czy kadry z programów telewizyjnych. Wielu komentatorów podkreśla, że wokalistka wciąż jest w doskonałej formie i zachwyca urodą.

Sabrina Salerno prywatnie

Dziś 56-letnia piosenkarka jest szczęśliwą żoną i mamą. Od 1994 roku jej życiowym partnerem jest przedsiębiorca Enrico Monti. W 2004 roku przyszedł na świat syn pary. Natomiast w 2006 roku zakochani postanowili przypieczętować związek węzłem małżeńskim.

Choć ostatni krążek gwiazdy ukazał się w 2008 roku, Salerno nie pozwala o sobie zapomnieć. W 2014 roku pojawił się jej singiel "Colour Me", do którego powstał również teledysk. Mimo że Salerno obecnie nie jest na ustach wszystkich, jak to miało miejsce w latach 80. i 90. ubiegłego wieku, wciąż ma wiernych fanów, którzy uważnie śledzą jej życie i z niecierpliwością oczekują na nowe wiadomości od gwiazdy, która regularnie udziela się w sieci.

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta