Zadziwiła wyznaniem. Długo marzyła o innym zawodzie

Doda pokazała zdjęcia z planu teledysku do piosenki ze Smolastym
Doda pokazała zdjęcia z planu teledysku do piosenki ze Smolastym

28.05.2024 10:18, aktual.: 28.05.2024 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda, znana ze swojej charyzmy i kontrowersyjnych wypowiedzi, mogła obrać zupełnie inną ścieżkę kariery. Okazuje się, że zanim podbiła polską scenę muzyczną, marzyła o zupełnie innym zawodzie.

Doda to nie tylko jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce, ale także influencerka, którą śledzą miliony. Artystka od lat jest aktywna zawodowo, a każda kolejna płyta jej autorstwa szybko staje się hitem. Oprócz tego piosenkarka niedawno zdecydowała się wypuścić własną linię perfum oraz suplementów. Okazuje się, że Dorota Rabczewska od dawna interesuje się farmakologią.

W najnowszym wywiadzie artystka zdradziła Plotkowi, że w przeszłości marzyła o innym zawodzie niż wielkiej ogólnopolskiej karierze wokalistki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda chciała zostać lekarką

Okazuje się, że zainteresowania suplementacją i zdrowym stylem życia mają związek tym, kim Doda chciała zostać, będąc dzieckiem. Dorota Rabczewska przyznała, że marzyła o ratowaniu ludzkich żyć i zanim pomyślała o karierze wokalistki, chciała zdobyć wykształcenie medyczne.

- Bardzo chciałam zostać lekarzem. Przed tym, jak zostałam piosenkarką, bardzo chciałam pomagać ludziom. W międzyczasie zaczęłam pomagać też sobie. Myślę, że znajomość tego, co się je, jak się je, jak się suplementuje, co wkładamy przysłowiowo do ust i czym żywimy nasz organizm, to jest fundamentalna, to elementarna wiedza każdego dziecka, każdego człowieka tak naprawdę, aby móc sobie pomóc - przyznała Doda w rozmowie z Plotkiem.

W kwestii suplementacji ma jasne zdanie

W wywiadzie Doda podzieliła się również swoim podejściem do zdrowia, podkreślając zamiłowanie do suplementów diety. Zainteresowanie to wywodzi się z jej rodzinnego domu, gdzie królowały książki o tematyce medycznej i sportowej.

- Suplementy to jest mój konik. Jestem wychowana w rodzinie sportowców. Głównie u ojca w bibliotece, bo można tak to nazwać, przodowały książki medyczne, farmakologiczne, anatomii człowieka, biologii, wszystkie historyczne oraz związane ze zwierzętami - dodała.

Piosenkarka, choć otwarcie mówi o suplementach, podkreśla wagę konsultacji z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek suplementacji lub farmakoterapii.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Materiały WP
Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)