Trwa ładowanie...
d3nm2n6

W styczniu wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Mąż jest wściekły

Urlop macierzyński to dla każdej kobiety wyzwanie. Młode matki muszą wtedy zrezygnować z kariery i całkowicie poświęcić się dziecku. Kiedy jednak kobieta planuje wrócić po urlopie do pracy, często pojawia się problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mąż nie godzi się na jej powrót do pracy
Mąż nie godzi się na jej powrót do pracy (123RF)
d3nm2n6

Jedna z użytkowniczek forum WP Kafeteria podzieliła się z użytkownikami swoim problemem. – Od stycznia idę do nowej pracy. Będę pracowała od 14 do 22 – wyznaje. Problemem są godziny pracy. Gdy przed urlopem macierzyńskim kobieta pracowała w porannych godzinach, mąż się na to godził.

Obecne godziny pracy mu nie odpowiadają, pomimo tego, że matka użytkowniczki deklaruje, że pomagałaby w pomocy nad dziećmi, gdy obojga rodziców nie ma w domu. – Gdy mąż wróci z pracy, musiałby zająć się dziećmi od 17 do 22. Starsza córka zasypia o 20, a młodsza między 20 a 22 – żona kontynuuje swój wpis.

Mąż jest wściekły, bo musi zostać z dziećmi

Mężczyźnie nie podoba się to, że zostałby sam z dziećmi. – Mąż jest wściekły i nie zgadza się, żebym zmieniła pracę – żali się kobieta. Wyznaje, że do tej pory dzieci były tylko na jej głowie, a partner niewiele się nimi interesował.

d3nm2n6

– Ja się już dość nasłuchałam, że za mało zarabiam, a na macierzyńskim, że przecież w domu nic nie ma do roboty, tylko siedzę na kanapie. Mąż boi się, że będzie musiał zająć się dziećmi. Kłócimy się o to non stop – pisze. Kobieta nie wie, co ma zrobić i poprosiła o radę użytkowniczki forum.

Opinie są podzielone. Część internautek radzi jej, żeby przestała przejmować się mężem i wybrała to, co jest dla niej najlepsze. Inni natomiast zwracają uwagę na fakt, że pracując od 14 do 22, zaniedba życie rodzinne i relacje z partnerem. A wy co myślicie?

Zobacz także: Nieproszony gość na weselu. Panna młoda nie wie, jak powiedzieć, że nie życzy sobie zabierania dzieci

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nm2n6

Podziel się opinią

Share

d3nm2n6

d3nm2n6