W takich warunkach mieszka gwiazda "M jak miłość". Dom ma tylko 35 metrów

W takich warunkach mieszka gwiazda "M jak miłość". Dom ma tylko 35 metrów

Jak mieszka Iga Krefft?
Jak mieszka Iga Krefft?
Źródło zdjęć: © Instagram | ofeliaigakrefft
14.02.2023 16:19

Większość kojarzy ją z roli Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość", jednak ona od dłuższego czasu łączy aktorstwo ze sceną muzyczną, na której występuje pod pseudonimem Ofelia. Iga Krefft nie jest gwiazdą, którą zobaczymy na ściankach. Uwielbia ciszę i spokój, które odnalazła w swoim niewielkim domu.

W rolę Uli Mostowiak wcielała się jeszcze jako nastolatka. To właśnie udział w "M jak miłość" przyniósł jej największą popularność, choć po kilku latach zdecydowała, że aktorstwo nie jest jedyną rzeczą, którą chce robić w życiu. Dziś jest znana także jako artystka Ofelia, a ze swoimi autorskimi utworami występuje na festiwalach w Polsce.

Jak mieszka Iga Krefft?

Iga Krefft odnalazła swoje miejsce na ziemi w 35-metrowym domku za Warszawą. Dużo zieleni, świeże powietrze, cisza i spokój - to właśnie tego szukała i dlatego zdecydowała się porzucić stolicę i dojeżdżać do niej tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne. Swoje cztery ściany pokazała na swoim profilu na Instagramie. Jest dużo drewna, różu oraz ceramiki.

Jak widzimy, sam domek jest zbudowany z drewnianych belek o ciemniejszym odcieniu. Aktorka ma koło niego mały taras (również z drewnianych belek), dzięki czemu w cieplejsze dni może stawiać na nim stolik oraz krzesła, a przy tym - cieszyć się słońcem.

Tak mieszka Iga Krefft
Tak mieszka Iga Krefft© Instagram | ofeliaigakrefft

Wokół znajduje się las, a na opublikowanych zdjęciach nie widać żadnych innych domów.

Tak mieszka Iga Krefft
Tak mieszka Iga Krefft© Instagram | ofeliaigakrefft

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artystyczne wnętrza

Szczególną uwagę, jeżeli chodzi o środek domku, zwraca przede wszystkim pudrowo-różowa kuchnia z drewnianym blatem. Jest niewielka, a oprócz tradycyjnych sprzętów kuchennych wypełnia ją ceramika. Znajdziemy tam kolorowe wazony, świeczki i obrazy.

Kuchnia Igi Krefft
Kuchnia Igi Krefft© Instagram | ofeliaigakrefft
Kuchnia Igi Krefft
Kuchnia Igi Krefft© Instagram | ofeliaigakrefft

Artystka nie pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda dokładnie jej sypialnia, ale z opublikowanych zdjęć wynika, że jest stworzona w takim samym stylu. Z pewnością znajduje się w niej jasny dywanik na podłodze oraz komoda w stylu vintage.

Iga Krefft postawiła na styl vintage
Iga Krefft postawiła na styl vintage© Instagram | ofeliaigakrefft

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta