Wachowicz kończy 53 lata. Mało kto wie, kim jest ojciec jej córki

Wachowicz kończy 53 lata. Mało kto wie, kim jest ojciec jej córki

Ewa Wachowicz obchodzi 53. urodziny
Ewa Wachowicz obchodzi 53. urodziny
Źródło zdjęć: © FORUM | Grzegorz Kozakiewicz / Forum
19.10.2023 10:29, aktualizacja: 19.10.2023 12:15

Ewa Wachowicz 19 października 2023 roku skończyła 53 lata. Była Miss Polonia rzadko decyduje się na tzw. prywatę w mediach społecznościowych czy w trakcie wywiadów. We wrześniu zrobiła jednak wyjątek - miała ku temu ważny powód.

Ewa Wachowicz 3 września zaskoczyła fotografiami z własnego ślubu. Co więcej, nie była to pierwsza ceremonia w życiu gwiazdy. Była Miss Polonia przed laty poślubiła innego mężczyznę, z którym doczekała się córki. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Najwyraźniej jednak nic nie dzieje się bez przyczyny...

Była z nim 11 lat. "Ona miała na głowie dom, firmę, a on jej jeszcze robił wyrzuty"

Wspólna historia Ewy Wachowicz i Przemysława Osuchowskiego zaczyna się w latach 90. ubiegłego wieku. To właśnie redaktor "Gazety Krakowskiej" wprowadził Miss Polonię w świat mediów. Para zajęła się wspólnie produkcją - to ich firma była odpowiedzialna m.in. za "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Znajomi określali ich jako "zakochanych do szaleństwa". W 1996 roku miłość przypieczętowali ślubem. Na świat przyszła ich córka Aleksandra. Niestety w pewnym momencie relacja zaczęła się sypać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Informacja o nagłym rozstaniu małżeństwa zelektryzowała media, mimo że wieści przedostały się do prasy dość późno. Oczywiście nie brakowało spekulacji dotyczących powodu rozwodu, który ostatecznie odbył się w 2007 roku.

"Są piękni i bogaci, ale to Ewa ciągnęła ostatnio ten cały wózek. Może miała dość? Na co jej starszy facet, na którego musi tyrać? Ona miała na głowie dom, firmę, a on jej jeszcze robił wyrzuty o wszystko" - stwierdził wówczas informator, który skontaktował się z "Faktem".

Znów jest zakochana. Nie kryje się z uczuciami

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski spotykają się od 2015 roku. Osiem lat później postanowili przypieczętować swój związek. Początkowo relację utrzymywali w tajemnicy - a była to ponoć miłość od pierwszego wejrzenia. Para została też poddana próbie w czasie, gdy w Polsce ogłoszono pandemię COVID-19. Kowalewski wówczas wprowadził się do Wachowicz.

"Była to największa próba dla ich związku. Na szczęście okazało się, że miesiące izolacji tylko umocniły ich uczucie. Dziś są równie zakochani jak wtedy, gdy się poznali" - podkreśliła w rozmowie z "Życiem na gorąco" osoba z otoczenia zakochanych.

W końcu para postanowiła sformalizować swój związek. We wrześniu 2023 roku na Instagramie dziennikarki pojawiły się zdjęcia ze ślubu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl