Blisko ludziŁapią się za głowy, gdy odsłania plecy. Tak zareagowało jej ciało

Łapią się za głowy, gdy odsłania plecy. Tak zareagowało jej ciało

Wakacyjna pamiątka oszpeciła jej ciało
Wakacyjna pamiątka oszpeciła jej ciało
Źródło zdjęć: © TikTok

29.10.2022 11:04, aktual.: 29.10.2022 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chciała upiększyć swoje ciało, a tylko je oszpeciła. Jackie Floww postanowiła zrobić sobie wakacyjna pamiątkę i w tym celu udała się do tatuażysty. Na początku nic nie wskazywało na to, że tatuaż będzie początkiem problemów.

Wakacje sprzyjają spontanicznym decyzjom. Warto pamiętać jednak, żeby choć podejmowane pod wpływem impulsu, były odpowiedzialne. I co najważniejsze - żeby nie przyniosły szkody. Niestety zapomniała o tym Jackie Floww, użytkowniczka TikToka.

Nieprzemyślana decyzja tragiczna w skutkach

Nic nie wskazywało na to, że Jackie Floww swoje meksykańskie wakacje zakończy w ten sposób. Pod wpływem emocji podjęła nie do końca przemyślaną decyzję. Podczas swojego pobytu w popularnym kurorcie, postanowiła udać się do tatuażysty. To, co stało się potem, przeraziło ją i miliony internautów, którym zrelacjonowała wydarzenie.

TikTokerka zdecydowała, że chce mieć wytatuowanego na plecach wijącego się nad kwiatem lotosu smoka. Jak postanowiła, tak zrobiła. Tatuaż pojawił się na jej skórze, a wraz z nim kłopoty. Jackie nie zdążyła nacieszyć się nową ozdobą, a wręcz przeciwnie - szybko pożałowała spontanicznej decyzji. Na jej skórze pojawiło się ogromne znamię.

Problematyczna pamiątka

To, co na początku było tatuażem, szybko przeobraziło się w nabrzmiałą narośl. Zamiast smoka i kwiatu, na plecach miała wielką bliznę. - Co to jest - pytała zaniepokojona. Nie wiadomo dlaczego na jej plecach pojawiła się taka zmiana.

Niektórzy internauci twierdzą, że Jackie nie zastosowała się do podstawowych zasad bezpieczeństwa, a więc do zakazu eksponowania świeżego tatuażu na słońce. "Wystawiłaś swój tatuaż na działanie słońca? Miałam tak samo i spowodowało to duże blizny. Dlatego lepiej tatuować się zimą" - napisała jedna z obserwatorek TikTokerki. "Teraz boję się robić tatuaż" - piszą inni.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także