Blisko ludzi"Walka w ciucholandzie". Nagranie jest hitem sieci

"Walka w ciucholandzie". Nagranie jest hitem sieci

Kobiety walczą o sukienkę w lumpeksie
Kobiety walczą o sukienkę w lumpeksie
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok
26.05.2022 10:37

W obliczu promocji lub wyprzedaży ludzie czasem tracą głowę, a nawet panowanie nad sobą. Atmosfera zakupowa bywa również niejednokrotnie gorąca w sklepach z odzieżą używaną. Każdy chce tam upolować ubrania w dobrym stanie, dobrej marki i za dobrą cenę. Niektóre klientki są w stanie nawet zawalczyć o wypatrzony ciuch. Właśnie taka sytuacja z polskiego lumpeksu została nagrana i opublikowana na TikToku.

Sklepy z odzieżą używaną są coraz bardziej popularne. Kupowanie w nich ubrań jest dobrą metodą na zaoszczędzenie pieniędzy, a także okazją do upolowania prawdziwych perełek od topowych marek. Ponadto, zaopatrując się w rzeczy z drugiej ręki i rezygnując z nowych z popularnych sieciówek, dbamy o środowisko i zwalniamy machinę konsumpcjonizmu. 

Kobiety walczą o sukienkę w lumpeksie

Najbardziej oblegany w lumpeksach jest dzień dostawy, w którym wystawiany jest nowy towar. To właśnie wtedy do takich sklepów z samego rana ustawiają się bardzo długie kolejki. Atmosfera już jest napięta, a po wejściu do środka rozgrzewa się do czerwoności. Każdy chce coś upolować, a wypatrzonej zdobyczy łatwo nie odda. W ten sposób rodzą się konflikty. Co, jeśli dwie kobiety złapały za tę samą sukienkę? Bywa, że dochodzi nawet do rękoczynów. 

Ostatnio taka sytuacja została nagrana w polskim lumpeksie. Na filmiku, który zobaczyło na TikToku już ponad 100 tys. osób, widać dwie starsze kobiety, które kłócą się o sukienkę. Klientki krzyczą, z impetem wyrywają sobie ubranie z rąk i przepychają się. W końcu jedna z nich "wygrała" i podeszła z białą sukienką do lady. Całe zdarzenie obserwowali inni klienci. Niektórzy byli rozbawieni, a inni przerażeni. 

Zażenowani internauci śmieją się z nagrania

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy TikToka nie dowierzają w to, że takie sytuacje rzeczywiście mają miejsce.

"Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać", "Ja po prostu nie wierzę w to, co widzę", "Świat się kończy, naprawdę". Niektórzy nie kryli swojego rozbawienia. "Uwielbiam takie komedie", "Dawno mnie tak nic nie ubawiło. Widać, że życie to nie jest bajka", "Kocham internet", "Kiedy 14. emerytura wjechała za mocno".

Wiele internautek pisało w sekcji komentarzy, że pracują w lumpeksach i nieraz widziały znacznie gorsze "akcje". 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta