Trwa ładowanie...
dlp9kk5

Weronika Rosati chwali się swoimi osiągnięciami. Mówi o karierze w USA

"W Stanach też już jestem znana. Zapraszają mnie do różnych produkcji. Dostaję dużo propozycji castingów, co jest już dużym osiągnięciem" – powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Rosati ma 35 lat
Weronika Rosati ma 35 lat (ONS.pl)
dlp9kk5

Weronika Rosati skończyła w tym roku 35 lat. Gwiazda jest samotną matką i wychowuje córkę Elizabeth, która jest owocem jej związku z Robertem Śmigielskim. Aktorka rozpoczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Jako nastolatka występowała już w serialach. Na dużym ekranie zadebiutowała zaś w 2005 roku rolą Dżemmy w filmie Patryka Vegi "Pitbull". Później gwiazda wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała aktorstwo.

W rozmowie z "Super Expressem" aktorka podkreśliła, że media skupiają się tylko na jej życiu prywatnym, a nie na karierze. "Mnie nigdy nie wycięli. Jeśli w czymś zagrałam, to za każdym razem pojawiałam się na ekranie. W Stanach też już jestem znana. Zapraszają mnie do różnych produkcji. Dostaję dużo propozycji castingów, co jest już dużym osiągnięciem" – wyznała Rosati. Gwiazda powiedziała, że w USA gra nie tylko epizody, ale także główne role. "Niedawno zagrałam główną rolę w filmie "Send it the movie", ale widocznie nie dla wszystkich jest to interesujące" – dodała ze smutkiem aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlp9kk5

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dlp9kk5

Podziel się opinią

Share
dlp9kk5
dlp9kk5