Trwa ładowanie...
d1kiw7f

Weronika Rosati prosi o wsparcie. Relacja z zebrania Kongresu Kobiet

Weronika Rosati po raz pierwszy wystąpi w roli działaczki społecznej walczącej o prawa kobiet na tegorocznym Kongresie Kobiet. Na swoim profilu na InstaStory zwróciła się z prośbą o pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati walczy o prawa kobiet
Weronika Rosati walczy o prawa kobiet (ONS.pl)
d1kiw7f

Weronika Rosati weźmie udział w Kongresie Kobiet

Weronika Rosati samodzielnie wychowuje córkę Elizabeth. Ze względu na to, co wydarzyło się w jej życiu prywatnym, aktorka postanowiła założyć fundację, której głównym celem będzie wspieranie kobiet, ofiar przemocy oraz samotnych matek. Teraz wzięła udział w zebraniu programowym Kongresu Kobiet – to jej pierwszy raz w roli aktywistki. XI edycja Kongresu odbędzie się 20 i 21 września w Warszawie w salach PKiN.

Zobacz także: Weronika Rosati o przemocy domowej. Solidaryzuje się z kobietami

Aktorka na swoim profilu na Instagramie przeprowadziła relację na żywo ze spotkania. – Cześć! Jestem w bardzo wyjątkowym miejscu – w siedzibie Kongresu Kobiet. Właśnie zaczęliśmy pierwsze zebranie – poinformowała. Następnie skierowała kamerę na prof. Magdalenę Środę, która zwróciła się z apelem do widzów, obserwatorów Rosati. – Teraz najważniejszym problemem dla nas są pieniądze – oznajmiła członkini zarządu.

Instagram.com

Kobiety na zmianę przedstawiły tematy, które zostaną poruszone we wrześniu. Podczas Kongresu pojawią się bieżące kwestie, którymi żyją Polacy i Polki, m.in. ekologia, relacja państwa z Kościołem czy pozycja kobiet w samorządzie. – Będzie kontrowersyjnie i ciekawie. Gorąco was zapraszamy – dodała Rosati. Po czym zwróciła się z prośbą. – Szukamy sponsorów, żeby kongres był coraz większy i coraz mocniejszy – zaapelowała.

d1kiw7f

Zobacz także: Weronika Rosati chciała wrócić do Śmigielskiego. "Podobnie myśli 90 proc. ofiar"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Odmawianie udziału w weselu. Ekspert wyjaśnia, jak wypada to zrobić

d1kiw7f

Podziel się opinią

Share

d1kiw7f

d1kiw7f